Головна : Новини

Онлайн конвертація MP3 в WAV: що потрібно знати?

, 22:49
0 1275
конвертація MP3 в WAV

Бувають ситуації, коли вам потрібно перекодувати музичний файл. Наприклад, у вас є аудіофайл у форматі mp3, а вам потрібно перекодувати його в формат wma. Для цього потрібна спеціальна програма, яка конвертує аудіо в потрібний формат. Але якщо ви не займаєтеся таким кодуванням регулярно, навряд чи має сенс завантажувати та встановлювати таку програму-конвертер. Для разової конвертації можна використати онлайн аудіо-конвертер, наприклад, https://online-audio-convert.com/ru/wav-to-mp3/. Далі, ми розглянемо основні переваги даного сервісу.

Переваги онлайн конвертації аудіо файлів на сайті online-audio-convert.com:

  • вона проводиться просто, швидко та безкоштовно (кілька кліків — і у вас готовий аудіо файл із належним кодуванням);
  • підтримується читання майже всіх форматів аудіо (сервіс дозволяє конвертувати музику в формати mp3, wav, iPhone ringtone, m4a, flac, ogg, mp2, amr);
  • можна отримати музичну доріжку з відеофайлу.

 конвертація MP3 в WAV

Як конвертувати MP3 в WAV?

Конвертер online-audio-convert.com має 3 версії: російську, англійську та німецьку. Працювати з ним дуже просто, вам потрібно зробити наступні прості кроки:

  1. Відкрити файли. Натискаєте на велику кнопку "Выбрать файл" і вказуєте шлях до аудіо файлу на вашому комп'ютері. Замість кнопки з'являється шкала завантаження файлу, на якій написано його назву і розмір. Синім кольором показується хід завантаження, який залежить від швидкості вашого інтернет-з'єднання.
  2. Вибір потрібного формату аудіо. На смужці клікаєте на назву обраного формату. Нижче вибираєте якість: эконом, стандартное, хорошее, лучшее (від якості залежить розмір отриманого файлу: вища якість — більший розмір). Справа є кнопка "Дополнительно". Натиснувши на неї, ви отримуєте доступ до розширених налаштувань кодування. Тут можна змінити: бітрейт, частоту, число каналів, зробити плавний початок і плавне загасання. Після того, як ви все вибрали та зробили всі налаштування, переходимо до наступного кроку.
  3. Конвертація. Після натискання на кнопку "Конвертировать" починається процес кодування, який проходить дуже швидко. Поруч є кнопка "Скасувати", на випадок, якщо ви передумали або вирішили щось змінити. Після закінчення процесу з'являється напис "Конвертация завершена" і кнопка "Загрузить". Натискаєте на цю кнопку і зберігаєте отриманий аудіо файл на свій комп'ютер. Файл зберігається під колишнім ім'ям, до якого долучено хвостик - (online-audio-converter.com). Якщо вам не подобається така назву, ви завжди можете її змінити.

Висновки

Також варто зазначити, що у вікно сервісу можна відразу завантажити не один, а кілька файлів. Але конвертувати їх можна тільки в один формат. Сподіваємося, цей онлайн сервіс вам сподобається і ви будете із задоволенням його використовувати.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
5 (голосів: 3)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ