Головна : Новини

Як вибрати центр косметології?

, 01:04
0 4023
косметолог

Краса — головна зброя людини, особливо це стосується жінок. Ось тільки роки, стресові ситуації, несприятливий вплив екології та ще безліч факторів дають про себе знати. Тоді жінкам доводиться знаходити всілякі способи повернути колишню красу. Виходом із ситуації є естетична медицина, правда, відшукати хороший центр косметології нелегко. Вибір повинен ґрунтуватися на трьох критеріях. Ну а яких саме, нам розповість співробітник косметологічної клініки "Адасса": https://adassa.com.ua.

Перше враження

Зовнішні фактори відіграють важливу роль. Клініки варто оцінювати за такими параметрами, як розташування, дизайн і чистота. Причому до уваги варто брати всі дрібниці, помічені в приймальні, вбиральні та безпосередньо косметологічному кабінеті. Слід переконатися в стерильності устаткування для апаратних процедур і дотриманні косметологом санітарних норм. Салони, розташовані на задвірках міста в підвальних приміщеннях, — не найкращий вибір.

Також важливо звернути увагу на зовнішній вигляд персоналу. Тут мається на увазі не красуня, яка зустрічає гостей на ресепшені. Важлива охайність косметологів. Фахівці повинні бути одягнені в медичний одяг, не зловживати косметикою, мати підстрижені нігті та прибране волосся.

Якість послуг і їх кількість

Перше, на що варто звернути увагу — чи є в штаті клініки дерматологи. Не менш важливим чинниками є:

  • Вузький профіль. Надійний центр естетичної медицини пропонує широкий спектр послуг, але далеко не всі апаратні процедури є профільними.
  • Попередня діагностика. Навіть якщо в штаті є дерматолог — це не гарантія безпеки. Перед призначенням процедури повинен проводитися комплексний огляд. Якщо «лікар» організував поверхневе опитування та відразу направив вас на лазерний пілінг, не замислюючись біжіть з такої клініки!

Переконатися в якості послуг допоможуть дипломи фахівців, що підтверджують їх кваліфікацію.

Наявність ліцензії

Якщо попередні умови дотримані, але у центру косметології немає ліцензії на виконання відповідних процедур — ризикувати не варто. Привітний персонал і чисті кабінети не є 100 % гарантією безпеки. Дозвільна документація повинна бути як у клініки, так і у її фахівців.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
5 (голосів: 3)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ