Головна : Новини

Плюси здорового способу життя

, 01:36
0 3117
Здоровий спосіб життя

Здоровий спосіб життя — новий, популярний напрям, який з'явився після того, як глобалізація шкідливого фастфуду привела до масового ожиріння цілого покоління людей. Нумо розберімося що це таке та які в нього переваги. Ну а розповість нам про це головний редактор сайту https://www.sekretykuhni.com/, де можна знайти все про здоровий спосіб життя та правильне харчування.

Здоровий спосіб життя: що це таке?

Здоровий спосіб життя передбачає життя без шкідливих звичок, неякісної продукції та з обов'язковими регулярними фізичними навантаженнями. Часто це поняття асоціюється з постійними заборонами та голодуванням, на ділі ж — це спосіб життя, максимально наближений до природного. Заборони дійсно є, але їх потрібно просто витримати протягом першого часу. Організм легко звикає до поліпшених умов і порушувати обітницю вже не хочеться. Як стверджують психологи, щоб впровадити в життя корисну звичку, необхідно повторювати її протягом 21 дня. За цей час, людина і фізично, і морально адаптується до нових обставин.

Основні переваги

Жити здоровим способом, значить дотримуватися кількох правил:

  • Відмова від куріння. Шкода від цієї звички відома навіть школярам, хоча рідкісний курець про неї замислюється. Зважившись на правильний спосіб життя, людина повинна кинути курити. Це призведе до підвищення витривалості та позбавить від хвороб, що викликаються димом від горіння шкідливих речовин, серед яких, тютюн найбезпечніший.
  • Тільки корисна їжа. Фастфуд люблять багато, особливо діти та підлітки. На жаль, він дуже погано впливає на організм, тому що містить підвищену кількість жирів і канцерогенів. Відмова від цих шкідливих продуктів, допомагає скоротити ризик появи захворювань серцево-судинної системи, цукрового діабету, гормональних збоїв і ожиріння.
  • Більше вітамінів. Люди, які дотримуються правильного харчування, вживають більше органічної продукції, живих фруктів і овочів, а також, «суперфуд», до якого відносяться ягоди, горіхи та зернята. Ці елементи здорової дієти допомагають не об'їдатися солодощами, підтримувати фігуру в формі та отримати всі необхідні вітаміни для молодості шкіри й волосся.
  • Обмеження спиртних напоїв. Алкоголь для організму рівносильний невеликій дозі отрути. Від його частого споживання найбільше страждає печінка. Крім того, шкідлива звичка може перерости в залежність (алкоголізм), а це — страшний діагноз. Ведучи здоровий спосіб життя, людина вчиться знаходити інші шляхи розслаблення та розваги без загрози здоров'ю, а алкоголь допускається лише в мінімальних кількостях в особливих випадках.
  • Регулярні фізичні навантаження. Ця частина здорового способу життя не подобається багатьом, бо вони думають, що потрібно обов'язково відвідувати спортзал і тренуватися з залізом. Насправді, вистачає навіть півгодинних занять фізкультурою по 3 рази на тиждень, щоб підтримувати м'язи в тонусі. За щоденне тренування зійдуть прогулянки по парку, прибирання, катання на велосипеді та проста ходьба. Найчастіше, саме за рахунок збільшення кількості пройдених кроків в день худнуть швидше.
  • Режим дня. Одним з основних правил здорового способу життя є режим сну та неспання. Рекомендується засинати та прокидатися в один і той же час. Організму потрібно знати, коли у нього настане час відпочинку, щоб заздалегідь виробити гормони сну. Також необхідно проспати не менше 7-8 годин, щоб протягом дня не мучила тяга до солодкого і мучного. Налагодивши режим сну, люди відзначають не тільки втрату зайвої ваги та гарний настрій, а й зниження темпів алопеції — посиленою втратою волосся на голові.
  • Денна норма води. Всі знають, що вода — це основа людського організму, тому ми гостро переживаємо брак рідини. Споживаючи норму води в день, людина робить багато корисні ниркам, суглобам і шлунково-кишковому тракту, а також подовжує молодість та красу шкіри, волосся, нігтів і здоров'я очей.
  • Позитивний настрій. Психічне здоров'я заслуговує на увагу навіть більше, ніж фізичне, оскільки без одного неможливо інше. Щоб радіти життю, необхідно частіше відпочивати, бажано активним чином, займатися плаванням, йогою або просто частіше гуляти. Також слід уникати конфліктів і стресових ситуацій. Це допомагає триматися обраного курсу і не зриваючись, добиватися успіхів.
  • Здоровий спосіб життя, це не тільки турбота про тіло і психічний стан самої людини, а й про навколишнє середовище. Здорові люди хочуть дихати свіжим повітрям, харчуватися чистими продуктами, тому економлять воду та енергію, охороняють природу. Цим вони покращують як власне здоров'я, так і стан планети.

Висновки

Добробут людини багато в чому залежить від способу життя, його фізичного та психологічного здоров'я. Саме тому, варто дотримуватися цих правил і рекомендацій.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
5 (голосів: 2)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ