Головна : Новини

Приватна клініка: основні переваги

, 11:16
0 1373
Приватна клініка

Проблеми нашої медицини багатьом відомі зсередини. Довгі черги, неякісне обслуговування, відсутність ліків та апаратури... Список можна продовжувати аж до холодних палат, давно не баченого ремонту, хабарництва і непрофесіоналізму. Але, будемо чесними, це біда державного рівня, і вирішити її можна в першу чергу чималими фінансовими вливаннями. Але, на щастя, у кожного українця є гідна альтернатива — приватні клініки, в яких можна отримати якісні медичні послуги за розумну плату. Далі, ми поговоримо про основні переваги таких закладів. Ну а розповість нам про це співробітник житомирського медичного центру "Асклепій".

Плюси обслуговування в приватній клініці:

  • Якщо державні поліклініки обслуговують пацієнтів тільки з певним місцем реєстрації, то для відвідування приватних медичних центрів в будь-якому місті чи навіть країні ваша прописка не потрібно. Причому і лікаря можна також вибрати самостійно, наприклад, за рекомендацією знайомих.
  • Рівень обслуговування, сучасне обладнання, чистота і затишок, співпраця з колегами з інших клінік, оперативність діагностики — це вже стандарти приватних клінік.
  • Ще один позитивний момент — відсутність черг. Ви можете записатися на прийом до фахівця телефоном або через сайт і просто прийти в призначений час. До речі, Асклепій Житомир телефон можна переглянути на офіційному сайті клініки: asklepiy.com.
  • Багато центрів не обмежують свою діяльність консультаціями та діагностикою, володіючи ресурсами для невідкладних виїздів додому, проведення складних операцій та госпіталізації пацієнтів.
  • Кому доводилося лежати у звичайній лікарні, будуть здивовані різницею в комфортабельності палат. В першу, чергу, вони розраховані на 1-2 хворих, з обов'язковою наявністю душу, туалету, якісного харчування, нової постільної білизни.
  • Відсутність корупції — ще один плюс приватних клінік. Лікарі отримують хорошу зарплату та дорожать свої місцем, що виключає ймовірність примусу пацієнтів до додаткової оплати своїх послуг. Крім цього, високий рівень оплати праці має на увазі й високий професіоналізм персоналу з постійним підвищенням рівня знань та практичних навичок. Записуючись на прийом до будь-якого лікаря, ви можете бути на 100 % впевнені в його компетенції. У складних випадках проводиться консиліум вузьких фахівців.
  • При невірній постановці діагнозу або неправильному лікуванні пацієнти гарантовано отримають компенсацію. У звичайних лікарнях часто дуже складно довести провину медперсоналу.
Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
5 (голосів: 2)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ