Головна : Новини

Препарати для підвищення потенції

, 16:55
0 2450
Препарати для підвищення потенці

Згідно даних медичної статистики, у світі сьогодні близько 25 % чоловічого населення відчувають серйозні проблеми від зниження своєї потенції. Медики стверджують, що здоровий чоловік здатний вести сексуальне життя, без еректильної дисфункції, до 80 років. На жаль, відчуваючи проблеми в інтимній сфері свого здоров'я, далеко не всі чоловіки звертаються за допомогою до фахівців. При цьому надзвичайно важливо своєчасно отримати кваліфіковану допомогу і лікування причин появи тривожних симптомів порушення еректильної дисфункції.

Багато чоловіків вирішують проблему в інтимній сфері, купуючи краплі для посилення потенції «Молот Тора». Продавці обіцяють досягнення гарантованого результату після застосування препарату протягом нетривалого періоду від 5 до 15 днів. При цьому досить прийняти лише кілька чудодійних крапель, щоб стимулювати вироблення в чоловічому організмі тестостерону.

Подібних препаратів на просторах інтернету продається досить багато. Але важливо розуміти істотну різницю з медичної точки зору між БАДи та лікарськими препаратами. Перші, в силу своїх особливостей, не призначені для лікування справжніх медичних причин, які є джерелом розвитку імпотенції.

Лікарські препарати, які призначені для збільшення чоловічої сили, за ступенем свого впливу поділяються на три групи:

  • блокатори фосфодіестерази;
  • гормональні медичні препарати на основі тестостерону;
  • різні альтернативні засоби.

До числа засобів, що володіють найвищою ефективністю, фахівці відносять ліки групи блокаторів, які діють за рахунок посилення кровотоку, що сприяє збільшенню ерекції. Віагра, Левітра та Сіаліс є найбільш відомими засобами цієї групи. До речі, В Україні їх можна придбати в інтернет-магазині sialis-shop.

Якщо за результатами медичного обстеження встановлено, що порушення в статевій сфері обумовлене недостатнім виробленням тестостерону, фахівці рекомендують використовувати гормональні ліки. Дія препаратів цієї групи, які представлені на ринку абсолютно першій-ліпшій нагоді від рідких до таблетованих, а також у вигляді гелів, направлена на зростання рівня вмісту тестостерону в організмі.

Групу альтернативних препаратів складають різні БАДи для потенції, поміж яких представлений широко відомий препарат «Золотий коник», а також цілий ряд інших засобів. Ефективність їх застосування у звичайних випадках не має ніяких клінічних доказів, але має численні приклади успішного використання реальними пацієнтами.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
5 (голосів: 2)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ