Головна : Новини

Переваги популярного російського тютюну Dark Side

, 00:52
0 2051
тютюн Дарксайд

Dark Side (дарксайд) - це російський тютюн для кальяну від компанії Doobacco, що володіє високою жаростійкістю, рясно вимочений, за якістю не поступається преміальним закордонним брендам, таким як, американські Tangiers і Fumari. Далі, ми розглянемо його основні переваги.

Основні "+" тютюну Дарксайд:

  • Безпека. Ви можете спокійно купувати тютюн, знаючи, що продукція компанії сертифікована і пройшла контроль якості.
  • Висока якість. Висока жаростійкість і тривалість куріння, помірна міцність, відмінно працює з різними видами вугілля та чашами. Як вже говорилося, Дарксайд — це високоякісний жаростійкий тютюн з рясною вимочкою. На виробництві його варять близько доби, ретельно підбираючи консистенцію готового «продукту». За вимочкою Dark Side нагадує Fumari, а за нарізкою та зовнішнім виглядом - Tangiers. Таким чином, російський тютюн увібрав в себе кращі якості американських брендів, при цьому позбавляючись від деяких недоліків.
  • Різноманітність. Тютюн Dark Side готовий до використання відразу після покупки. Просто забивайте чашу і насолоджуйтеся димом! "Різноманітність — наше все". Мабуть, цей слоган знають в компанії Doobacco, адже вони випустили відразу 3 лінійки Dark Side, відмінні по міцності: SOFT (легкий), MEDIUM (середній) та RARE (міцний). Ось і вийшло, що цей тютюн сподобається практично всім. Тим, хто любить щось міцніше, а також тим, хто цінує «золоту середину». Не можна не відзначити різноманітність смакових якостей — лінійка смаків велика, в ній є: цитруси, солодкі смаки, нейтральні смаки та інші варіації, які підходять, як для соло-забивання, так і для міксів. До речі, поєднання з іншими тютюновими брендами дозволяє отримати несподівано приємні результати! Тому не бійтеся експериментувати.
  • Універсальність. Ще одна перевага тютюну Dark Side полягає в тому, що його можна легко забивати, як в класичній чаші з глини чи кераміки, так і в сучасних силіконових чашах. На якість куріння абсолютно не впливає, відмінності будуть лише в інтенсивності куріння та тривалості.

Висновки

Підсумувавши все вищесказане, можна сміливо сказати, що покупка дарксайд — це правильне рішення, як для професійного кальянного майстра і кальяну, так і для домашнього користування. З цим тютюном можна грати, він легко відновлюється під час сесії, безпечний для використання і сертифікований за всіма нормами та вимоги законодавства. А багата палітра смаків дозволить вам проявити свої здібності міксолога та забити самі незвичайні кальяни.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
5 (голосів: 2)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ