Головна : Новини

Переваги електричних рушникосушок

, 00:05
0 1310
електрична рушникосушка

Сьогодні рушникосушка є не тільки опалювальним приладом у ванній кімнаті, на якому можна сушити вологі речі, а також і невід'ємним предметом інтер'єру, без якого не можливо назвати сучасну ванну кімнату можна повністю укомплектованою. Нині на ринку є водяні та електичні рушникосушки. Виникає логічне запитання: "Які з них кращі?". У кожної моделі є свої сильні та слабкі сторони. Але завдяки зручності підключення електичні рушникосушки користуються більшою популярністю ніж водяні аналоги. Далі, ми розгляньмо їх основні переваги. Ну а розповість нам про це співробітник інтернет-магазину https://nicehome.com.ua/g36071089-rushnikosushki, в якому їх безпосередньо можна придбати за доступною ціною.

"+" електричних рушникосушок

  • Не вимагають підключення до водопровідних труб, за рахунок чого здатні функціонувати цілий рік (навіть в той час, коли в приміщенні відсутня гаряча вода). Вони підключаються безпосередньо до електромережі, внаслідок чого можуть бути встановлені в будь-яких приміщеннях, оснащених електроенергією.
  • У багатьох моделях є функція зміни температури нагріву.
  • Ніколи не будуть протікати, на відміну від водяних моделей.
  • Споживають невелику кількість електроенергії та здатні працювати протягом тривалого періоду часу.
  • Є додатковим джерелом опалення в кімнаті.
  • Також варто відзначити, що кожна модель проходить попереднє тестування, внаслідок чого виключається ймовірність непередбаченого загоряння. Отже, електричні рушникосушки є абсолютно безпечними приладами.

Рекомендації по вибору електричної рушникосушки

Перед придбанням даного пристрою рекомендується визначитися з місцем, де він буде встановлений. Від цього будуть залежати такі параметри, як: потужність, форма і тип установки даного обладнання.

Всі електричні сушки можна розділити на 2 категорії:

  1. масляні;
  2. кабельні.

Перші функціонують за рахунок трубчастого електронагрівача, а другі нагріваються за допомогою спеціального кабелю, який знаходиться всередині пристрою. Основна відмінність між цими видами обладнання полягає в часі, протягом якого рушникосушка набирає і зберігає необхідну температуру. Кабельні пристрою досить швидко набирають необхідну температуру, але й остигають дуже швидко. Масляні сушки нагріваються в 3-4 рази довше, зате остигають дуже повільно.

Основними матеріалами, використовуваними для виготовлення рушникосушок, є нержавіюча сталь і латунь. Вони добре поєднуються з різними колірними варіантами ванних кімнат і органічно вписуються в будь-який стиль.

Висновки

Підсумовуючи можна сказати, що електричні рушникосушки мають безліч переваг перед своїми водяними аналогами. Основний недолік даного типу обладнання полягає в їх високій вартості, водяні пристрої обійдуться в 1,5-2 рази дешевше.полотенцесушитель під потрібним кутом.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
5 (голосів: 3)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ