Головна : Новини

У чому переваги PayPal перед банками та іншими платіжними системами?

, 20:21
0 1467
PayPal

В наш час робити покупки, відправляти грошові перекази по всьому світу хочеться просто, швидко та безпечно. Сьогодні у нас є маса інструментів на вибір: онлайн-банкінг, електронні гаманці, платіжні системи, серед яких лідером є PayPal. Даний сервіс є дітищем Ілона Маска та партнером найбільших торгових майданчиків (eBay, Asos, Airbnb, Netflix, Spotify, Ozon.ru, Rambler.Kassa). Ним користуються понад 200 млн людей в більш ніж 200 країнах. Далі, ми розглянемо основні відмінності цієї платіжної системи. Ну а розповість нам про це співробітник онлайн сервісу obmenpp.com.ua, за допомогою якого ви можете вивести гроші з PayPal в Україні.

Якщо я хочу купити щось в інтернет-магазині, але відчуваю підступ, PayPal мене підстрахує?

Сама наявність кнопки PayPal на сайті інтернет-магазину - це певний показник якості та сумлінності продавця. Якщо ви купили через PayPal, наприклад, айфон, але він виявився зламаним або підробленим, служба підтримки постарається вирішити конфлікт.

Коли покупець незадоволений якістю товару, він може звернутися до продавця через спеціальну форму або написати і навіть подзвонити йому. Якщо продавець назустріч не пішов, ви можете відкрити суперечку в Центрі вирішення проблем PayPal протягом 180 календарних днів з дати здійснення платежу.

Якщо вирішити суперечку не вдається, можна перевести суперечку в претензію. Зробити це можна протягом 20 календарних днів з дати відкриття суперечки. В результаті якщо ви доведете, що продавець вас обдурив, то зможете оскаржити транзакцію та повернути свої гроші.

Чи можу я отримувати гроші через PayPal як фрілансер і бути впевненим, що мене не обдурять?

PayPal намагається мінімізувати фінансові ризики людей, що продають свої послуги завдяки "Програмі захисту продавців". Вона поширюється як на матеріальні товари (одяг, електроніку, іграшки, автозапчастини), так і на нематеріальні.

Якщо ви заробляєте написанням текстів, розробкою сайтів або проведенням онлайн майстер-класів, то платформа PayPal може стати вашим надійним помічником. Заведіть аккаунт і приймайте через нього оплату за свою працю. При виникненні суперечок доказом наданої вами послуги може стати відправлений лист з виконаним замовленням.

Чи складно вивести гроші з PayPal і перетворити їх готівку?

Це дуже просто. Потрібно лише прив'язати свій банківський рахунок до рахунку PayPal через особистий кабінет PayPal. При виведенні коштів гроші надходять на рахунок протягом 4-5 робочих днів. Головне, щоб банківський рахунок був у місцевій валюті.

Якщо користування PayPal безкоштовне, а на чому ж тоді заробляє компанія?

Фізичні особи, які роблять покупки в інтернеті, користуються PayPal безкоштовно. А основне джерело доходу компанії - комісія, яку вона бере з магазинів за кожну онлайн-операцію, а також комісія за особисті перекази з прив'язаною банківської карти, або при відправленні міжнародних особистих платежів.

Додаткові функції PayPal:

  • Ще є PayPal.me - це швидкий і простий спосіб отримання платежів. Потрібно просто поділитися посиланням на свою сторінку, наприклад, paypal.me/VasheImya, зі своїми друзями та рідними, і вони зможуть відправити вам гроші за обід, для спільного подарунка або будь-яких інших цілей. Зовсім недавно ця функція стала також доступна російським фрілансерам і підприємцям.
  • Інша зручна функція - One Touch. Вона дозволяє швидше робити покупки та уникати багаторазового введення даних PayPal без шкоди безпеці. Сьогодні вона доступна і на десктопах, але активніше розвивається на мобільних пристроях.
  • Також у PayPal є послуга безкоштовного повернення товарів. З її допомогою ви можете повернути товар продавцеві та відшкодувати вартість зворотної доставки. Вона дійсна для покупок по всьому світу при відправці товару будь-якими службами доставки.
Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
5 (голосів: 2)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ