Головна : Новини

Рекламний текстиль: що потрібно знати?

, 21:11
0 2136
Рекламний текстиль

Якщо вам необхідна ефективна та на 100 % працездатна сувенірна продукція, зверніть увагу на текстильні вироби. Якісні купальники, шапки та спортивні футболки з нанесеним на них зображенням володіють численними перевагами в порівнянні з більшістю інших видів сувенірів. До речі, в Україні сувенірний текстиль можна придбати в інтернет-магазині https://berrytex.com.ua/.

Асортимент текстильних виробів під нанесення логотипів і слоганів

Одна з переваг текстильної продукції в якості виробів під нанесення реклами, полягає в їх широкому асортименті. Ви можете поставити фірмовий логотип і / або будь-який інший відмітний знак підприємства на такі товари, як:

 • Футболки. Текстиль цього виду має найбільший успіх. Він здатний розповісти про вашу фірму не тільки своєму власнику, але і всім, хто його оточує. Крім того, футболка ніколи не виявляється непотрібною. Навіть якщо володілець не буде надягати її щодня, викидати її він також не стане. Ви можете замовити, наприклад, футболки дитячі оптом під нанесення, їх ціна буде цілком доступна і невисока.
 • Кепки, шапки, бандани та інші текстильні головні убори. Мають тим же списком достоїнств, що і брендовані футболки.
 • Постільні приналежності, пледи, рушники, халати. Це текстильна продукція, яка необхідна в будь-якому будинку. Найчастіше її замовляють не тільки для рекламної роздачі або в якості корисного подарунка для співробітників, але і для створення позитивного іміджу підприємства (готелі, санаторії й т. д.).
 • Світшоти, купальники та інші види одягу. Вартість таких текстильних речей найдоступніша. А виглядають вони яскраво та стильно.

Переваги рекламного текстилю

Вибираючи текстильні вироби під нанесення бренду, слогану або логотипу, ви приймаєте правильне рішення. В якості сувенірної та промо- продукції, текстиль має низку незаперечних переваг:

 • Можливість нанесення самих різних малюнків, принтів, слоганів і візерунків. Ви можете вибрати текстиль в фірмових кольорах свого підприємства. Можете прикрасити його вишивкою, голограмою, фотодруком і стразами — варіантів брендування текстильної тканини нескінченно багато. Все залежить тільки від ваших побажань і фінансових можливостей.
 • Ненав'язливість. На відміну, наприклад, від рекламних листівок, дана продукція ненав'язлива і корисна.
 • Довговічність та практичність. Окремо слід сказати про те, що брендовані текстильні футболки та інші речі зазвичай зберігаються у своїх володарів тривалий термін. Важливо й те, що сувенірами та подарунками дійсно користуються. Можна впевнено заявити, що текстиль володіє справжньою довговічною і практичною цінністю. Реклама працює на вас, не примушуючи до додаткових витрат.
 • Доступна вартість. Розцінки на текстильні вироби та їх брендування в нашій компанії найпривабливіші. Ви можете замовити оптову партію сувенірів і ділових подарунків, і використовувати її багато років.
 • Універсальність. Рекламний текстиль можна подарувати дитині, можна вручити своєму колезі або партнеру по бізнесу. Ви можете презентувати його в честь ювілею компанії або влаштувати Промо-акцію. Така сувенірка не конкурує з будь-яким іншим видом реклами, і відмінно підходить для спільного використання з іншими маркетинговими інструментами.

Вимоги до рекламного текстилю

Для того, щоб рекламні футболки, кепки, бандани, постільні речі та інші брендовані вироби успішно справлялися зі своїми функціями, вони повинні відповідати ряду вимог:

 1. оригінальність і корисність;
 2. можливість постійно перебувати в області зору як свого володаря, так і тих, хто його оточує;
 3. відповідність фірмовому стилю компанії-замовника.

Висновки

За допомогою правильного текстилю ви зможете розповісти про себе широкій аудиторії, в рази підвищити впізнаваність бренду і не нав'язливо нагадати / розповісти про свою організацію.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
5 (голосів: 3)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ