Головна : Новини

Особливості підбору костюма для бальних танців хлопчикам

, 17:01
0 2174
костюм для бальних танців

Костюм для бальних танців потрібно вибирати виходячи з того, в якій програмі виступає пара. Для латиноамериканських танців підійде відкритий одяг. А для стандартної програми (європейської) потрібно підбирати більш стримані моделі. Тому, перше, що потрібно врахувати при підборі одягу — в якому стилі будуть танцювати партнери.

Окрім того, важливо, щоб одяг для бальних танців не тільки мала гарний зовнішній вигляд, але і повністю відповідав правилам Федерації Танців. Якщо ви не врахуєте їх при підборі виробу, то спортсмена можуть не допустити до змагань. Або зовсім дискваліфікувати. До речі, в інтернет-магазині https://www.shok-shop.com/product-category/man/ ви можете придбати чоловічі костюми для бальних танців, які відповідають усім правилам.

Чоловічий костюм для стандартної програми

Для європейських танців в стандартній програмі дитина повинна бути одягнена в такий спосіб:

  • Низ — чорні штани.
  • Верх — Біла сорочка і метелик. Остання повинна підходити під костюм за фасоном.

Хлопчикам можна надягати туфлі як чорного кольору, так і білого кольору. Взуття має ідеально підходити під костюм дитини по відтінку. Під чорні штани потрібно одягати чорні туфлі. А під білі, відповідно, теж білі. Якщо взуття не буде відповідати костюму хлопчика за кольором, то це буде виглядати неестетично.

Сорочка в костюмі, при цьому, повинна трохи виглядати з-під піджака в області зап'ясть.

Чоловічі костюми для латини

Штани в костюмі для хлопчика повинні бути чорними. Сорочка може бути як темного кольору, так і білого. Відтінок одягу може бути будь-яким. Хлопчикам можна надягати краватки та метелики. Важливо, щоб вони ідеально підходили за кольором і фасоном до сорочки дитини.

Костюм для латиноамериканських танців повинен щільно сидіти на спортсменові. Облягати його тіло, підкреслювати мускулатуру. Це зробить номер більш пристрасним. 

Рекомендуємо купувати одяг для латини з гладкою та еластичної тканини. Подібний костюм буде виглядати дуже красиво.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
5 (голосів: 4)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ