Головна : Новини

Як вибрати LPG апарат?

, 16:48
0 1150
LPG апарат

Сьогодні підвищеним попитом користуються всі види б'юті та оздоровчих послуги. Масаж для моделювання тіла тому не виключення. Популярною процедурою є LPG масаж або як його ще називають вакуумно-роликовий, ендермологіческій масаж. Ця процедура омолоджує, повертає тонус шкіри. А також LPG масаж позбавляє від целюліту і зайвих кілограмів.

Дану процедуру, як зрозуміло з назви, виконують за допомогою LPG апарату. Успіх процедури залежить як від майстра, так і від якості апаратури. Сьогодні на ринку представлений розширений асортимент LPG апаратів різних виробників і з різним функціоналом. Купівля такого апарату - це дороге вкладення у власну справу. Однак будьте впевнені, що воно в короткий термін не тільки окупить вкладені в нього кошти, а й збільшить дохід.

Апарат LPG (лпджі) був винайдений у Франції в другій половині 80-х років. Патент на технологію належить LPG Systems, і тільки ця компанія випускає оригінальні апарати. Але за останні кілька років з'явилися аналоги цих апаратів і деякі з них досить популярні за рахунок більш низької ціни. Далі, ми розглянемо основні моменти, на які слід звернути при виборі даного обладнання. Ну а розповість нам про це співробітник центру апаратної косметології: https://lpg-massage.com.ua/oborudovanie, де безпосередньо можна придбати дане обладнання в Києві.

Важливі характеристики LPG апаратів:

  1. Оригінальність технології. Апарат LPG діє на основі вакуумного впливу, що поєднується з механічними маніпуляторами. Яким би гарним за всіма параметрами не був аналогічний апарат, він все ж не виконує всіх тих функцій, які закладені в оригіналі.
  2. Зручність управління. Сьогоднішні апарати LPG - це повноцінні комп'ютеризовані комплекси з інтуїтивно-зрозумілим інтерфейсом і рідкокристалічним екраном. Ранні моделі не можуть похвалитися такими параметрами, але їх ціна набагато нижча.
  3. Список процедур. Існують апарати, призначені тільки для впливу на тіло нижче рівня підборіддя або на обличчя. Також є моделі, у яких поєднуються всі ці функції. За допомогою LPG апарату можна проводити: ендермологічну корекцію фігури, ліпомассаж, LPG масаж обличчя, спортивний LPG масаж і LPG масаж за медичними показаннями.
  4. Наявність сертифіката. Сертифікація устаткування, яке застосовується в медицині та косметології є важливим показником якості та безпеки продукції.
  5. Ціна. Вартість LPG-апаратів досить висока, клони та аналоги коштують набагато дешевше.

Якісний LPG апарат повинен володіти наступними критеріями:

  • зручною та негроміздкою маніпулою;
  • потужним вакуумним двигуном;
  • надійною системою шумопоглинання;
  • міцною системою фільтрів;
  • міцними шасі.
Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
5 (голосів: 3)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ