загрузка...
Головна : Новини

Ергономічна італійські меблі

, 19:54
0 471

Ні одне приміщення, хоч якимось чином використовується людиною не обходиться без якої-ніякої меблів. Природно, що в любом будинку або квартирі меблі є невід'ємною частиною інтер'єру і дизайнерської задумки. Перелік, практично обов'язкових аксесуарів включає в себе кухонний гарнітур, стіл, стільці, ліжко або диван і різноманітні шафи. Основним складовим матеріалом для меблів служить звичайно ж дерево (не важливо, виготовлені меблі з масиву або ДСП). Притаких вельми солідних запасах деревини, які є у нас, не дивно, що Україна має безліч меблевих фабрик і приватних підприємців, що працюють під замовлення. Але еталоном в меблевій індустрії вважається меблі, виготовлені в Італії. Її якість підтверджується багатовіковою історією. Крім цього, італійські меблі:, характеризуется багатством стилістичних форм, ергономічністю, колірним різноманітністю і, що важливо, - безпекою і екологічністю. Ще одним важливим, а може і найважливішим, властивістю якісних меблів є її користь для здоров'я людини.

Визначається це наступними моментами:

- використання екологічно чистих і безпечних для здоров'я матеріалів;
- ергономічність форм і конструкції, що забезпечує правильне положення тіла (у першу чергу опорно-рухового апарату), а, значить, і рівномірний розподіл навантажень;
- функціонал і практичність, що дозволяють докладати мінімум зусиль для трансформаціїмеблів, і забезпечують при цьому максимальну безпеку людини.

Всі ці моменти дотримані в будь-яких меблів італійського виробництва, хоча б тому, що за ті гроші, які вона стоїть, вага це має бути за замовчуванням.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ