Головна : Новини

Уролог в Соломянському районі Києва

, 22:08
0 459
урологія Києва

Урологія Києва: консультація уролога

Повноцінне обстеження та лікування пропонує уролог у солом'янському районі Києва в клініці Профмедікал. Фахівці мають все необхідне для того, щоб в амбулаторних умовах максимально швидко діагностувати будь-яку хворобу сечостатевої системи. Багатий досвід дає можливість в індивідуальному порядку підібрати оптимальну терапевтичну програму і надалі контролювати стан пацієнта.

Уролог в Солом'янському районі Києва

Лікар-уролог володіє всіма необхідними діагностичними та лікувальними методиками для усунення функціональних розладів, інфекційних уражень, запальних процесів сечовивідної та статевої системи чоловіків, жінок та дітей. Професійна діяльність наших фахівців схвалена Інститутом урології.

Клініка має сучасне діагностичне обладнання, усе необхідне для виконання лабораторних досліджень, що вказує на високій рівень обслуговування пацієнтів. Люди, що звертаються до нас, змінюють думку щодо рівня медичної допомоги в нашій країні. Тут вас проконсультує найкращий уролог в Солом'янському районі Києва.

Консультація уролога в Профмедікал

Консультаційний візит до уролога — необхідна частина щорічного медичного огляду. Навіть, коли людина не має специфічних скарг, необхідно виключити ймовірність розвитку прихованого патологічного процесу. Зрозуміло, що відвідати лікаря можна, якщо у цьому є реальна потреба — погане самопочуття, симптоми, що насторожують, чи проблеми у статевому житті.

Первинний візит до лікаря-уролога складається з:

 • збору анамнезу, бесіди, медичного огляду, вивчення попередніх результатів лабораторних досліджень, діагностичних протоколів;
 • призначення додаткових досліджень.

Якщо даних достатньо, лікар встановлює діагноз та призначає лікування за сучасним терапевтичним протоколом.

Коли треба звертатися до уролога?

Записатися на прийом до уролога необхідно при наявності певних симптомів:

 1. Порушення сечовипускання, що супроводжуються відчуттям болю чи іншими неприємними симптомами.
 2. Змінювання кольору сечі, поява крові.
 3. Відчуття болю в попереку, області зовнішніх статевих органів.
 4. Поява виділення зі статевих органів.
 5. Порушення сексуального життя, зниження лібідо.
 6. Після травм статевих органів.

Окрім цього, відвідування уролога може бути необхідним за рекомендацією інших вузьких фахівців — терапевта, ендокринолога.

Як уролог перевіряє чоловіків?

Під час огляду чоловіків лікар оглядає зовнішні статеві органи — мошонку, статевий член, а також — пахові лімфатичні вузли. Для дослідження передміхурової залози необхідно проведення ректального обстеження. Для цього чоловіку пропонують нахилитися вперед, спираючись на кушетку. Лікар вводить палець у пряму кішку та обмацує залозу. Такім же чином виконують масаж простати, беруть матеріал секрету для лабораторного обстеження.

У процедурі огляду немає нічого страшного. Якщо чоловік здоровій, він навіть не відчуває біль. Больові відчуття свідчать про наявність патологічного процесу в простаті.

Як проходить огляд уролога у жінок?

Під час огляду жінок спочатку виконують обстеження низу живота, області попереку. Для цього здійснюють пальпацію та перкусію ціх відділів з метою виявлення больових симптомів. Далі жінці пропонують лягти на гінекологічне крісло з метою огляду зовнішніх статевих органів, виявлення патологічних змін у сечовипускальному каналі. Такім чином пальпують сечовий міхур, уретру.

Які хворобі лікує лікар-уролог?

Урологи Профмедікал спеціалізуються на лікуванні низки захворювань:

 • дисплазію сечового міхура;
 • цистит;
 • уретрити;
 • сечокам'яну хворобу;
 • пієлонефрит.

Чим займається уролог-андролог?

У лікаря андролога більш вузька професійна спрямованість. Він вирішує питання, пов'язані з:

 1. простатитом;
 2. аденомою простати;
 3. фімозом;
 4. варикоцелє;
 5. патологіями яєчок;
 6. еректільною дисфункцією;
 7. захворюваннями, що передаються статевим шляхом;
 8. безпліддям;

Які аналізи треба зробити для уролога?

Якщо лікарю потрібна детальніша інформація про стан сечовивідної та статевої систем, може знадобитися виконання додаткових обстежень. Пацієнтам не знадобиться шукати місце, де вони могли б пройти необхідну діагностику. Клініка має все, щоб зробити всі процедури.

У нас виконують апаратні обстеження:

 • уретроскопію;
 • цистоскопію;
 • УЗД передмихурової залози, сечового міхура, нірок;
 • рентгенографію, у тому числі з використанням контрастної речовини;
 • ендокорпоральне сканування.

Сучасна лабораторія виконує аналізи крови, бакпосіви на чутливість до антибіотиків, дослідження сім'яної рідини, аналіз секрету простати.

Урологія — ціни в Києві 2020-2021 (Солом'янський район Києва)

Клініка Профмедікал знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Василя Липківського, 25. До нас приїжджають для консультацій з кращими урологами країни. У клініці проводить прийом дитячий уролог - фахівець з сечостатевої системи дітей і підлітків чоловічої статі

Вартість візиту до лікаря залежить від причини звернення, необхідності проведення апаратних досліджень або лабораторних аналізів. Якщо пацієнт проходить лікування, для нього передбачені певні знижки на деякі процедури і аналізи. Детальнішу інформацію про вартість послуг можна отримати ознайомившись з прайсом на офіцйному сайті медичного центру Профмедікал.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
5 (голосів: 2)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ