Головна : Новини

Професійна юридична консультація: переваги

, 10:25
0 1091
юридична консультація

Юридична консультація є першим етапом практично будь-яких взаємин з клієнтом. Попри те, що це початковий етап, він аж ніяк не є не важливим. А все тому, що від правильно сформованої стратегії ведення судової справи або грамотно спланованих правовідносин в будь-яких сферах, безпосередньо залежить благополучний результат. Юридична консультація - це той необхідний мінімум правового захисту, яку необхідно отримати перед вирішенням будь-якого серйозного питання. До речі, зробити це можна на сайті https://www.pravoconsult.com.ua.

Навіщо потрібна юридична консультація?

Praemonitus praemunitus (Лат.) «Попереджений значить озброєний». Нерідко півгодинна консультація юриста допомагає заощадити великі суми грошів і роки витрачених зусиль в судах в майбутньому. Попередня юридична консультація адвоката повинна стати неодмінним атрибутом кожного серйозного справи, такого як:

  • підписання договору;
  • отримання кредиту;
  • участь в господарських товариствах;
  • підписання шлюбного контракту;
  • вкладення грошей в будь-які види бізнесу або цінних паперів;
  • купівля-продаж нерухомості, транспортних засобів й інші правовідносини.

У разі якщо вже виникла суперечка (а тим більше судовий), то чим раніше його учасник звернеться за консультацією до юриста (адвоката), тим вищі у нього будуть шанси на своєчасне та професійне надання юридичної допомоги.

Вартість зустрічі з юристом і півгодинної усної консультації складає в середньому 300 грн. У разі необхідності, за підсумками консультації буде визначена подальша вартість конкретної правової допомоги, яка потрібна клієнтові. При цьому, звертаючись за юридичною консультацією, бажано надати юристу максимально можливий пакет документів, щоб консультація була повною і кваліфікованої.

Нерідко юристу телефонують і не розуміють, чому він не може проконсультувати дистанційно. І питання тут не тільки в зайнятості та необхідності оплачувати юридичну допомогу. Річ у тім, що так само як лікар не може ставити діагноз, не бачачи пацієнта, так і юрист не зможе дати обґрунтовану відповідь, не розібравшись детально в ситуації, не поставивши ряд уточнюючих питань, не переглянувши документи.

Що стосується безкоштовних онлайн юридичних консультацій на різних сайтах і форумах, слід пам'ятати, що їх автори не несуть відповідальності за свої поради, а затребувані професійні юристи-практики не «сидять» на форумах, з метою надання безкоштовної юридичної допомоги.

Вартість професійної юридичної консультації з лишком окупиться правильним підходом клієнта та вирішенням важливих питань в його житті.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
5 (голосів: 2)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ