Головна : Новини

6 незаперечних переваг купівлі взуття в інтернет-магазинах

, 22:52
0 1075
купівля взуття в інтернет-магазині

У той час як в країнах Західної Європи купівля взуття в інтернет-магазинах вже давно є нормою, в Україні ця галузь тільки починає розвиватися. Зростає довіра споживачів до онлайн-покупок, а зручність і економія грошей вже для багатьох стали очевидним фактом. Але більшість українців вже ще дотримуються стереотипу купувати тільки «наживо». «А як же якість? Адже купуючи взуття в інтернет-магазині, ми не можемо поміряти та помацати його», - заперечить прискіпливий покупець. Річ у тім, що пересічному покупцеві маловідомі тонкощі правильного вибору взуття.

У звичайному торговому павільйоні можуть запропонувати низькопробну підробку, а інтернет-магазин, який дорожить своєю репутацією, не намагається обманювати клієнтів. Надійні торгові майданчики не працюють з фірмами-одноденками, а співпрацюють з провідними виробниками взуттєвого ринку. Ризик для клієнта сумлінного онлайн-магазину, наприклад, TAPOK, практично зведений до нуля: на той випадок, якщо раптом отримане взуття не «сіло» належним чином на ногу клієнта, потрібно заздалегідь вивчити розділ, присвячений обміну та поверненню придбаного товару.

Купівля взуття через Інтернет — вигідно і просто

Придбання взуття через інтернет — це перспективний вид шопінгу, що має низку незаперечних переваг:

  • Економія грошей. Відсутність плати за розміщення в торгових центрах і витрат на обладнання торгового залу дозволяють інтернет-магазину встановлювати нижчі ціни на продукцію, ніж у звичайному магазині взуття.
  • Економія часу. Не потрібно витрачати час і сили на дорогу, простоювати в пробках, стомлюватися від тривалих походів по магазинах.
  • Психологічний комфорт. Нема потреби підлаштовуватися під графік роботи торгового центру. Інтернет-магазин приймає замовлення 24 години на добу. Немає черг, продавців і охоронців, які кваплять з вибором у зв'язку з закриттям павільйону.
  • Детальна інформація про товар. Кожна модель взуття, представлена на віртуальних прилавках, забезпечена фотографією і детальним описом. А розмірні таблиці допоможуть зорієнтуватися в розмірі.
  • Зручність доставки. За придбаним взуттям не доведеться їхати, якщо замовити доставку кур'єром додому.
  • Оперативні консультації. Будь-які питання, що цікавлять клієнта питання можна задати співробітникам інтернет-магазину, скориставшись формою зворотного зв'язку.
Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
5 (голосів: 4)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ