Головна : Новини

Nulls Brawl - приватний сервер для Brawl Stars

, 16:38
0 975
Nulls Brawl

Поява нового приватного сервера NULLS BRAWL для гри Brawl Stars, напевно, зверне на себе увагу фанатів цієї гри. Вам 100 % цей сервер відразу сподобається і ви будете грати виключно на ньому. Далі, ми розглянемо чим цей сервер відрізняється від інших.

Нові гравці та ресурси + функціонал

Для початку ви отримуєте у своє розпорядження нових бійців: Карла, Джина та Леона. Крім цього, зростає стабільність гри. Ви зможете відкрити гравців з ящиків. Тут також знаходяться очки сили для бійців. Ящики дуже корисна річ, тому за допомогою приватного сервера ви зможете без проблем відкривати потрібну їх кількість і діставати різні корисні речі. Наприклад, багато квитків, скінів, монет і різних трофеїв. У магазині ви також зможете збільшити кількість ваших монет і кристалів. Тому приватний сервер — дуже корисна для гравця річ.

Функціонал сервера не дає доступу до команд, тому вам потрібно відкривати бійців і брати очки сили саме з ящиків. Сервер служить хорошим безкоштовним симулятором для прокачування персонажів, отримання досвіду, монет і кристалів. Ви також отримаєте доступ до великої кількості скінів, які відразу можна застосовувати до своїх бійців. Розробники запевняють, що вони та далі будуть додавати нові скіни, які зроблять гру ще більш цікавою та різноманітною.

Реальні бої поки недоступні. Можна брати участь в товариських боях. Онлайн чат теж поки не підключений. Якщо ви перебуваєте в якомусь клані, то вийти з нього на приватному сервері не вийде. Проте, це відмінна можливість безкоштовно грати та отримувати нові скіни, очки сили, монети та кристали.

Переваги приватного сервера NULLS BRAWL для гравців:

Сервер NULLS BRAWL відрізняється багатьма перевагами, які роблять його популярним і актуальним. Серед головних переваг для гравців можна назвати:

  • повністю зламану версію гри Brawl Stars;
  • ящики можна відкривати без обмежень;
  • доступні різні скіни для бійців;
  • сервер працює в режимі 24/7;
  • доступ до Карла та інших бійців;
  • безмежна кількість безкоштовних монет і кристалів.

Це відмінний приватний сервер, який можна прямо зараз завантажити на сайті https://brawlstars-server.ru/nulls-brawl/. Грайте в улюблену гру і прокачуйте своїх бійців!

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
5 (голосів: 3)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ