Головна : Новини

Як вибрати тенісні кросівки?

, 15:37
0 569
тенісні кросівки

Тенісні кросівки — це категорія спортивного взуття, яка не має однозначних характеристик. Коли гравці-аматори відправляються на вибір тенісних кросівок, то вони часто допускають ряд помилок, які призводять до придбання абсолютно іншого предмета, а не тієї пари, яку можна назвати професійним тенісним взуттям. Воно відрізняється від звичайної більш м'якою підошвою і матеріалами. До речі, придбати якісне взуття для тенісу можна в інтернет-магазині https://tennisgo.com.ua/krossovki.

Шкіра або синтетика?

Для кросівок тенісного призначення існує багато особливостей. Багато хто переконаний, що головна з них полягає в тому, що таке взуття просто зобов'язане складатися з натурального шкіряного матеріалу. Насправді це зовсім не так. Нерідко професійні тенісні фірми випускають аналоги з синтетики високої якості, яка багато в чому не поступається натуральній шкірі. Якщо ви не впевнені в тому, що замінник якісний, то краще поверніться до шкіряних кросівок.

Особливості підошви при виборі тенісних кросівок

Коли ви міряєте нове взуття перед покупкою тенісних фірмових кросівок, то обов'язково зверніть увагу на підошву. Вона не повинна складатися з твердої підстави з сильно шорсткою поверхнею. Це не тільки буде незручним в процесі гри, а й викличе деяке обурення тих, хто стежить за грою на корті. Вони нерідко посилаються на те, що таке взуття може пошкодити професійне покриття майданчика.

Уважно вибрати тенісні кросівки потрібно не тільки для корту, а й, звичайно ж, для себе. Багато гравців любительського рівня воліють шукати варіанти в рядах маловідомих виробників, оскільки хочуть заощадити, а різниці суттєвої не бачать. Однак вона є. Якщо ви міряєте пару спортивного взуття для тенісу від недоброякісного виробника, то зможете відчути, наскільки вона тверда. Це дуже великий недолік. Якщо ви відчуваєте цю твердість, то це означає, що кросівки не будуть пом'якшувати удари та різкі повороти тіла. Це призводить до суттєвих травм під час професійного тренування. Та і якщо ваша гра не є професійною, то неправильне взуття все одно тільки додасть додаткової втоми ногам.

Устілка тенісного взуття

Розгляньте варіанти кросівок, у яких є устілка, яка точно облягає вашу ногу. Вона стане в пригоді тоді, коли ноги будуть битися в корт. В процесі активних подач це неминуче. У тій ситуації, коли устілка м'яка і не має дефектів, ви зможете забути про біль при різких поворотах, станете легше та швидше рухатися і будете грати більш ефективно.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
5 (голосів: 1)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ