Головна : Новини

Як вибрати спецодяг і на що звертати увагу?

, 13:01
0 1061
спецодяг

Зовнішній вигляд співробітників — неодмінна складова іміджу компанії або підприємства. Довгі роки спецодяг шили з найдешевших матеріалів, не піклуючись про надання їй естетичного вигляду. Тенденції сучасної моди не торкалися цього виду одягу. Але в даний час ситуація починає кардинально змінюватися.

Спецодяг поряд з рекламою або піаром успішно працює на формування позитивного ставлення до певного об'єкта. Охоронці, одягнені в спеціальну форму, виглядають більш мужніми, серйознішими та рішучішими. Корпоративний стиль фірмових костюмів, в які одягнені мийники вікон, стає добре впізнаваною візитною карткою підприємства. Вдало підібраний спецодяг здатна забезпечити успіх стартапу або вдихнути нове життя у вже відому компанію.

Брендований одяг (з нанесенням логотипу) перетворюється в рекламний носій, забезпечує комерційний успіх компанії та приносить їй відчутний прибуток. Далі, ми поговоримо про основні різновиди спецодягу та про, те як його вибрати. Ну а розповідь нам про це співробітник інтернет-магазину спецодежда.kiev.ua, в якому безпосередньо можна придбати спецодяг в Києві.

Різновиди робочого одягу

Спецодяг в залежності від функцій і призначення поділяється на 2 типи:

 1. спецодяг, що виконує захисну функцію;
 2. корпоративний одяг (уніформа), що створює імідж компанії.

Перший тип спецодяг покликаний надійно захистити працівників і забезпечити максимальну безпеку умов праці. Він розробляється відповідно до встановлених нормативів, обов'язковими для роботодавців. При цьому враховуються специфічні потреби конкретних професій.

Наприклад, працівники дорожніх служб не можуть обійтися без спеціальних сигнальних жилетів, оснащених світловідбиваючими смугами. А штукатури або малярі не зможуть комфортно працювати без захисних комплектів, які чинять спротив впливу фарб і лакофарбних матеріалів. Ще більшою надійністю повинен відрізнятися робочий одяг зварників і монтажників. Охоронці, що несуть службу на відритому об'єкті, не зможуть обійтися без утепленої куртки та штанів, які не продуваються вітром.

Другий тип спеціальної уніформи застосовується для підтримки корпоративного стилю та іміджу компанії. Він чітко визначає приналежність її носія до певної організації.

Правильний вибір спецодягу по функціональності

На правильний вибір робочого одягу впливають умови праці. Виробники пропонують широкий вибір костюмів, комбінезонів, напівкомбінезонів, халатів, плащів, штанів, рукавичок, черевик в численних варіантах і розмірах. Призначенням спецодягу відповідають його конструктивні елементи та спеціальні просочення, якими він обробляється.

При виборі спецодягу звертають увагу на:

 • склад тканини;
 • конструктивні характеристики спецодягу: крій коліна або ліктя, наявність зручних і необхідних кишень;
 • міцність та акуратність швів;
 • якість та надійність фурнітури;
 • вказівки щодо температурного режиму використання;
 • приписи з приводу специфічних умов поводження з формою;
 • захисні властивості.

Необхідність якісного спецодягу відчувають не тільки в робочих процесах. Без правильно підібраного комплекту спецодягу не обходяться любителі активного відпочинку, мисливці, рибалки. Вдале екіпірування забезпечує комфортні умови проведення часу і досягнення відмінних результатів. Під час полювання застосувати потрібне маскування допоможе спеціальний одяг кольору хакі. Водонепроникні штани та плащ надійно захистять від дощу. У період зимової риболовлі стане в пригоді куртка-фуфайка. Вона не дозволить замерзнути також і в гірському поході.

Виробники пропонують спецодяг різних видів відповідно до сезонного використання:

 • зимовий;
 • демісезонний;
 • річний.

Кожен з видів наділений специфічними властивостями. Якість одягу не тільки впливає на зовнішній вигляд носія, а й визначає термін експлуатації.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
5 (голосів: 3)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ