Головна : Новини

Спецодяг: секрети вибору та покупки

, 13:00
0 1400
спецодяг

Спецодяг буває різним, залежно від області його застосування, наприклад, медики мають свій спецодяг (білі халати та костюми), а будівельники свій (роби, комбінезони, плащі тощо). Він повинен бути комфортним, захищати від шкідливих і небезпечних умов праці, відповідати гігієнічній, антистатичній та іншим вимогам, які до нього пред'являються індивідуально, згідно з умовами трудової діяльності. Далі, ми розглянемо класифікацію спецодягу та основні вимоги які до нього пред'являються. Ну а розповість нам про це співробітник інтернет-магазину спецодягу спецодежда.in.ua, в якому його безпосередньо можна купити в Києві.
Види спецодягу

Весь спецодяг ділиться на декілька категорій:

 1. Той, що призначена для захисту працівника від знижених температур. Існує безліч професій, які схильні до ризику обмороження та переохолодження в холодну пору року і не тільки. В першу чергу це питання актуальне для будівельників, які працюють цілий рік, в тому числі й взимку. Вони щодня виконують роботи на відкритому повітрі, і саме тому, вони так потребують спецодяг, який призначений для захисту від знижених температур. Крім того, він необхідний працівникам охорони та працівникам різних підприємств, які виконують роботи на відкритому повітрі та в холодних цехах.
 2. Той, що призначений для захисту від підвищених температур. Зварникам, пожежним, сталеварам і представникам багатьох інших професій необхідний спецодяг, що зможе захистити їх від впливу високих температур. Вибравши якісний спецодяг з відповідним ступенем захисту, працівники, які схильні до дії підвищених температур, можуть бути впевнені в тому, що вони зможуть уникнути опіків і виконувати свою роботу без дискомфорту.
 3. Спецодяг для виконання робіт на висоті. Такий одяг не повинен сковувати рухи робітників, а також приносити їм дискомфорт. Оскільки роботи на висоті відносяться до робіт підвищеної небезпеки, персонал, який їх виконує, повинен бути споряджений засобами індивідуального захисту у вигляді пояса, а також застосовувати лази та кігті.
 4. Спецодяг для медичних працівників. Він є дуже важливим, адже дозволяє захистити життя і здоров'я медиків при контакті з біологічними речовинами. Особливо ретельно слід приділяти увагу матеріалу, з якого він виготовлений.
 5. Уніформа. Сучасна спецівка — це непросто костюм, який захисний він несприятливих умов праці, а й повноцінна уніформа. Саме тому, керівники великих підприємств,  заводів і будівельних компаній, все частіше одягають своїх співробітників в ідентичну екіпіровку. Завдяки цьому вони виглядають, як одна команда.
 6. Сигнальний. Такий спецодяг призначений для того, щоб виділити працівника в умовах поганої видимості, з метою запобігання механічних пошкоджень та аварій при роботі з кранами, транспортом, візками та іншими рухомими об'єктами, керованими операторами.

Головні вимоги, що пред'являються до спецодягу

Головна задача  спецодягу — захистити людину  від різноманітних пошкоджень. Відповідно, обрані речі повинні відповідати наступним якостям:

 • Теплопровідність. У сильні морози одяг повинен зберігати тепло, влітку швидко відводити зайву вологу, а також сприяти оптимальному повітрообміну.
 • Практичність. Якісний спецодяг виготовляється з тканин, які абсолютно не пропускають вологу, володіють брудовідштовхувальними властивостями та швидко чиститься.
 • Зносостійкість. Це дуже важлива якість. Обраний спецодяг має бути міцним і має добре захищати від можливих пошкоджень та травм.
 • Функціональність. Куртки та штани обов'язково мають мати вільний крій, щоб ніяк не сковувати рухи працівника. Крім того, різні кишені та карабіни дають людині можливіть мати все необхідне обладнання завжди при собі.

Переваги покупки спецодягу в інтернеті

Сьогодні функціонує багато спеціалізованих магазинів по вибору спецодягу. У них можна купити абсолютно все, що вам потрібно, але іноді це не дуже зручно. Особливо, якщо враховувати те, що вам потрібно знаходиться в іншому місті, а дістатися туди ну ніяк не можна. Але не потрібно панікувати. В даному випадку є вихід — придбати спецодяг в інтернеті. При цьому такий метод придбання має ряд переваг:

 • Величезний асортимент товарів. Робоче взуття, уніформа, засоби захисту рук та обличчя, господарські товари, різні аксесуари — в інтернеті є все.
 • Надійні інтернет-магазини спецодягу дорожать своєю репутацією, тому за якість продукції можете не хвилюватися.
 • На сайтах завжди можна ознайомитися з описом товарів і основними характеристиками.
 • Відсутність нав'язливого сервісу.
 • Купуючи в мережі, ви економите досить велику кількість грошей. А все тому, що інтернет-магазин не платить за комунальні послуги та оренду.
 • Покупку можна зробити в один клік.
 • Ви вільні самі вибирати товар, метод оплати та спосіб доставки.
 • За кілька хвилин за допомогою інтернету можна відвідати десятки магазинів. Не потрібно виходити з дому і витрачати час на дорогу.

Висновки

Тепер ви знаєте який є спецодяг, як його вибрати та де краще купувати. Тому не зволікайте, якщо вам потрібен якісний спецодяг за доступною ціною інтернет-м

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
5 (голосів: 2)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ