Головна : Новини

Від чого залежить ціна ПВХ вікна?

, 12:14
0 367
ПВХ вікно

Популярність пластикових вікон обумовлена надійними експлуатаційними параметрами таких віконних блоків і простотою їх обслуговування. Однак, купуючи конструкції з ПВХ профілю з вбудованим склопакетом, будь-який господар бажає уникнути невиправданих витрат, тому ми сьогодні розповімо від чого залежить ціни на пластикові вікна.

Від чого залежить вартість пластикових вікон?

Ціна ПВХ вікна залежить від наступних особливостей:

  1. Системи скління (склопакета).
  2. Профільної системи.
  3. Фурнітури.
А тепер нумо розгляньмо їх детальніше.

Система скління

Склопакети відрізняються не тільки кількістю камер, як про це думають дилетанти, а й наповненням простору між скляном і типом скла в системі скління. Що стосується кількості камер, то їх число коливається від 1 до 3, при цьому збільшення числа відсіків підвищує вартість вікна. Також звернемо увагу на те, що зі збільшенням числа камер в склопакеті поліпшуються теплоізоляційні характеристики всього віконного блоку, тому при замовленні конструкції враховуйте свої вимоги до приміщення. Як сказано вище, вартість пластикових вікон залежить не тільки від числа камер склопакета, але й від наповнення простору між склом. Усередині камер може перебувати вакуум (безповітряний простір) або інертний газ (аргон або криптон). Другий варіант допомагає створити додаткову перешкоду на шляху холоду з вулиці.

Також на вартість вікна впливає тип скла. Дорожчі віконні блоки з системою скління, що має енергоощадне скло з боку кімнати. Енергоощадний ефект досягається за рахунок напилення на поверхню скла іонів срібла, які створюють дзеркальний ефект, що відбиває теплові хвилі, які виходять із кімнати, зберігаючи в будинку до 10 % тепла.

Профільна система

Вона також може мати різну кількість камер, тільки на відміну від внутрішніх відсіків склопакета вони не наповнюються інертним газом, і з них не відкачується повітря. Це просто порожнини в тілі профілю, вони також підвищують тепло- та звукоізоляційні характеристики віконного блоку. Чим більшу кількість камер має профіль, тим вищий рівень теплоізоляції вікна і, відповідно, віконна конструкція коштує дорожче.

Фурнітура

Меншу участь у формуванні вартості вікна приймає фурнітура, але не варто на неї не звертати уваги. Замовляючи надійну віконну фурнітуру європейського виробництва, ви допоможете запобігти проблеми з відкриванням-закриванням стулок і протягами, тому візьміть за правило не економити на фурнітурі.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
5 (голосів: 1)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ