Головна : Новини

Металочерепиця: переваги та недоліки

, 23:36
0 410
Металочерепиця

Сьогодні металочерепиця є одним із найпопулярніших покрівельних матеріалів. Вона дозволяє реалізовувати різноманітні дизайнерські рішення, надаючи будівлям особливу чарівність. Однак, у металочерепиці, як і у будь-якого іншого будматеріалу, є свої переваги та недоліки. Нумо їх розгляньмо. Ну а розповість нам про це співробітник ТОВ "Дах Центр ІФ", що безпосередньо реалізує металочерепицю в Івано-Франківську.

Основні переваги металочерепиці

  • Не потрібна особлива підготовка основи. В якості базового покриття підходить практично будь-який матеріал. Оптимальний варіант — каркас з дерева.
  • Довговічність. Гарантований термін служби металочерепиці складає 30-50 років, бо в якості основи будматеріалу використовують сталь з цинковим покриттям. В результаті покрівельна конструкція набуває підвищеної міцності, а також стійкості до корозії.
  • Насиченість кольору. Елементи покрівлі будуть зберігати яскравість забарвлення протягом десятиліть, не втрачаючи кольору під впливом атмосферних опадів і ультрафіолетового опромінення. Значна частина сучасної черепиці виготовляється із застосуванням спеціальних добавок, що забезпечують додатковий захист покрівлі від зовнішніх впливів.
  • Невелика маса. Хоча металочерепиця виглядає дуже "вагомо", насправді важить вона зовсім небагато, особливо, якщо порівнювати її з традиційною керамічною черепицею або шифером. Внаслідок цього знижується навантаження на несучі конструкції, в тому числі й на фундамент.
  • Візуальна привабливість. Різноманітність форм і колірних рішень вражає уяву, дозволяючи створювати унікальні архітектурні комплекси та реалізувати найнесподіваніші рішення.

Основні недоліки металочерепиці:

  • Досить висока теплопровідність. Найбільш сильно цей недолік виражається в будівлях з мансардними поверхами. Втім, ця проблема легко нейтралізується. Ретельно продумайте конструкцію теплоізоляції та використайте великий шар мінеральної вати. Також подбайте про теплоізоляцію стиків плит, щоб виключити утворення містків холоду. Рекомендована товщина утеплювача з мінеральної вати - 15-20 см. Вона укладається 3-4 шарами, прилеглими один до одного в шаховому порядку.
  • Гучність. Часто металочерепиця стає джерелом значного шуму. Але це, скоріше, наслідок неправильного монтажу і застосування неякісних тепло- і пароізоляційних матеріалів. При дотриманні всіх вимог технології по монтажу металочерепиці вона не буде надмірно гучною.
  • Складність монтажу. Як довго буде служити металочерепиця та чи збереже вона свою привабливість протягом тривалого періоду, багато в чому залежить від професіоналізму майстрів і якості будматеріалів. Також правильне укладання металочерепиці передбачає використання точних інструментів високої якості. Монтаж ондуліна або ж звичайного шиферу відбувається значно простіше.
Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
5 (голосів: 3)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ