Головна : Новини

3D-букви з пінопласту: особливості, призначення, переваги

, 11:19
0 965
3D-букви з пінопласту

Одним з популярних видів святкового оформлення інтер'єру чи зовнішньої реклами стали букви з пінопласту. Вони використовуються в дизайні та декоруванні поряд з аналогічними елементами із пластику, металу та деревини, вигідно відрізняючись своєю легкістю, практичністю і ціновою доступністю.

Де використовуються об'ємні букви?

3D-букви з пінопласту стали обов'язковою частиною весільного декору. Ними прикрашають банкетні зали та фото зони на виїзних церемоніях. Ініціали жениха та нареченої, як і святкова символіка, можуть розташовуватися на стіні, перед столом молодят, в спеціальному куточку приміщення.

Фігурне різання пінопласту замовляють компанії при проведенні маркетингових акцій, презентацій, виставок і корпоративів. Такі вироби не вимагають збірки, вони легко транспортуються і встановлюються в виділеному просторі. Купити букви з пінопласту актуально ще й для створення оригінальних вивісок, оскільки вони стійкі до впливу природних факторів, добре піддаються декорування і відмінно проглядаються з різних напрямків.

Переваги виробів з пінопласту для оформлення інтер'єру і створення зовнішньої реклами

Те, що тривимірні літери з пінополістиролу популярні й мають широку сферу застосування, пояснюється наявністю безлічі переваг, серед яких:

  • Мала вага. 3D-пінопласт дуже легкий, тому може монтуватися на будь-яку поверхню і в різному положенні. Букви встановлюють на підлогу, кріплять до стіни, підвішують до стелі — варіанти розміщення обмежуються лише фантазією декоратора.
  • Міцність. Пінопласт не деформується під впливом температури, не вбирає вологу та не руйнується від ультрафіолету. Його можна пошкодити лише надмірним механічним навантаженням.
  • Податливість. 3D-різання пінопласту проводиться на сучасних фрезерних верстатах, які управляються за допомогою комп'ютерних технологій. Для оператора не складає труднощів задати необхідні параметри, щоб відтворити найдрібніші деталі з дизайн-макету. Клієнт може замовити вироби будь-яких розмірів, конфігурацій та об'ємів.
  • Варіативність оформлення. Букви з пінопласту можна пофарбувати, обтягнути тканинами, обклеїти вініловими плівками, а також якщо є бажання створити імітацію різних фактур — деревини, каменю, металу і т. д. Крім того, при виготовленні вивісок або зовнішнього декору закладів попит має контурне підсвічування світлодіодами, що розміщується на фігурах.
  • Екологічність. Вироби з пінопласту підходять для оформлення інтер'єрів, оскільки не виділяють токсичних речовин і не видають неприємних запахів. Вони абсолютно нешкідливі для організму людини.
Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
5 (голосів: 3)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ