Головна : Новини

Як вибрати медичне обладнання?

, 13:08
0 881
медичне обладнання

Якість медичної допомоги безпосередньо залежить від обладнання, яким проводять діагностику та лікують різні захворювання. Саме тому до вибору медичної техніки слід підходити з особливою відповідальністю, оскільки від цього залежить здоров'я, а іноді навіть життя пацієнта. Ну а як це правильно зробити нам розповість співробітник компанії "Ортоімпекс", яка безпосередньо постачає професійне медичне обладнання в Україні.

Яку медтехніку краще купувати?

Вже давно медтехніка від Західних компаній славиться своєю першокласною якістю. Але й вітчизняне обладнання може похвалитися високими показниками, які нітрохи НЕ поступаються західним зразкам. Особливо важливо те, що іноземне медичне обладнання завжди коштує дорожче. Тому іноді розумніше придбати вітчизняну медтехніку за доступнішими цінами та з точно такою ж функціональністю. Незалежно від того, яке обладнання купується, виробник повинен бути готовий надати покупцеві всі сертифікати якості. Їх відсутність є серйозним приводом для пошуку іншого продавця.

Вимоги до медтехніки

Характеристики медичного обладнання повинні відповідати тим функціям, які воно буде виконувати. Наприклад, якщо техніка купується для дитячого відділення, то за допомогою нього повинно бути зручно лікувати саме дітей. Купувати обладнання відразу для дорослих і маленьких пацієнтів не слід.

Велике значення має гарантійний термін. Як правило, чим він довшим, тим техніка якісна. Адже виробник хорошого медичного обладнання, яке рідко ламається, без проблем надати тривалу гарантію на свою продукцію. Окрім того, обладнання повинно бути безпечним, як для медичного персоналу, так і для хворих.

Перед покупкою медтехніки краще заздалегідь порадитися з тими, хто вже мав досвід використання того чи іншого обладнання. Такі люди вже в курсі, які у пристроїв є плюси та мінуси. Важливо буде дізнатися, якими додатковими функціями забезпечена медична техніка. Цілком можливо, що завдяки її особливостям полегшується робота лікаря та зменшується час на обстеження пацієнта. У підсумки зайві витрачені гроші значно збільшать ефективність роботи всього відділення.

Яке медичне обладнання купувати не слід?

Ні в якому разі не потрібно купувати медичну техніку, в якій є ушкодження. Всі матеріали, з яких виконані пристрої, не повинні містити у своєму складі шкідливих речовин. Цей момент обов'язково описується в технічному паспорті до обладнання.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
5 (голосів: 3)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ