Головна : Новини

Багаторазові маски з логотипом: що потрібно знати?

, 23:48
0 514
маска с логотипом

Багаторазові маски — це захист шкіри обличчя та органів дихання від респіраторних виділень поряд з гігієною рук і дотриманням соціальної дистанції. Звичайно, перш за все цей нехитрий захід покликаний убезпечити не тільки носія, скільки його оточення. Навіть якщо ви відчуваєте себе добре, важливо надягати маску при контакті з людьми: адже до появи симптомів кожен може виявитися потенційним носієм вірусу і не знати про це.

Чим більше людей проявлять відповідальність і подумають про те, що особисто вони можуть зараз зробити, щоб захистити своїх близьких і співгромадян, тим швидше закінчиться пандемія коронавірусу. Ведуться численні суперечки про ефективність носіння масок у випадку з COVID-19, проте, у багатьох країнах носіння захисної маски в громадських місцях є обов'язковим, а статистичні дані країн, де людьми прийнята ця найпростіша міра, говорять в її користь.

Механізм дії захисної маски очевидний: вона добре затримує краплі, які людина викидає при диханні, чханні та кашлі. Найдрібніші з них можуть залишатися в повітрі на рівні особи кілька годин, вони та є основною причиною зараження повітряно-крапельним шляхом. Можна сказати, що побічно маска захищає і свого носія, — вона служить нагадуванням про те, що не можна торкатися до обличчя брудними руками. Для нас звично і практично несвідомо поправити волосся або почухати ніс, і це досить непросто контролювати. В цьому випадку маска буквально рятує.

Тканинні маски — найкраща альтернатива одноразовим медичним маскам

Сьогодні через підвищений попит на медичні одноразові маски купити їх стає все складніше. Якщо ж і вдалося придбати, надовго їх не вистачить, — міняти таку маску потрібно кожні 2 години, адже вона втрачає свої захисні властивості як тільки стає вологою. Але є прекрасна альтернатива — багаторазові захисні маски з логотипом, до речі, купити їх можна в компанії Асап Сервіс: https://www.asapservice.com.ua/catalogue/zahist/zahisni-maski/. Вони послужать вам довго, потрібно лише проводити правильну обробку. Її слід ретельно прати після кожного застосування, підійдуть домашні миючі засоби. Якщо є можливість, додатково маску можна обробити паром.


Основною перевагою багаторазових масок можна вважати істотну економію. В даному випадку мова йде як про гроші, так і нервових клітинах. Багаторазові маски можна прати без шкоди для їх захисних властивостей. Використовувати засоби захисту можливо не тільки під час спалахів грипу, а й у ряді інших випадків:

  • для захисту органів дихання алергіків в період сезонного загострення;
  • під час поїздки на скутері або велосипеді по курних дорогах;
  • під час манікюру і педикюру;
  • для захисту дихальних шляхів від пилу в умовах високих температур;
  • при роботі із засобами побутової хімії або порошками.

Маска з логотипом компанії стане більш функціональною. Емблема в ненав'язливій формі дозволяє потенційному клієнту ознайомитися з послугами компанії. А турбота про здоров'я персоналу продемонструє світу ваш серйозний настрій в боротьбі з пандемією.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
5 (голосів: 1)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ