здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

POS-матеріали: види, етапи виготовлення

Листопад 19 2014

являють собою вироби, використовувані для створення реклами в місцях продажу. Масово їх почали исвикористовувати в 60-х р XX століття. Застосування POS-матеріалів спонукають споживача до купівлі того чи іншого товару, навіть якщо перед виходом в магазин він про нього і не замислювався. У цьому і полягає основна особливість цих виробів, висока ефективність застосування яких обумовлена ??коротким часовим проміжком між впливом реклами на людинута вчиненням ним покупки.

Види POS-матеріалів

Існує кілька видів POS-матеріалів:

  • Зовнішні. Вони призначені для залучення потенційних клієнтів до рекламованої торговій точці.
  • Внутрішні. Вони сприяють у спрощенніпошуку певного товару в просторі торгового приміщення.
  • Вхідні. Використовуються для інформування клієнтів магазину про представлених у ньому брендах.
  • Торгівельні. Сприяють кращій мотивації клієнта до покупки рекламованого товару.
  • ПрікаССОВ. Допомагають простимулювати інтерес потенційного покупця до товарів, які мають невисоку вартість, тим самим сприяючи до їх спонтанної покупці.

Етапи виготовлення POS-матеріалів

Виробляються POS-матеріали в кілька етапів:

  1. Спочатку визначаєтьсяточне призначення і функціональність POS-матеріалу, а також завдання, вирішення яких планується здійснити з їх допомогою. Для цього клієнт надає замовнику інформацію про сферу діяльності своєї організації, цільової аудиторії і т. Д.
  2. На наступному етапі виробництва та виготовлення POS-матеріалів розробляються їх можливі варіанти, формуються комунікаційні стратегії і обов'язково поверяется можливість реалізації проекту по відношенню до різних цільових груп.
  3. На третій стадії клієнт надає проект з точним описом кожної деталі використання POS-матеріалів, після чого здійснюється перевірка головною зтратегіі компанії клієнта та концепції замовлення на сумісність.
  4. Після закінчення всіх підготовчих робіт, що включають в себе брифінг, підготовку концепції та узгодження проекту, здійснюються безпосередньо виробничі роботи. Для виготовлення POS-матеріалів проводиться розробка та збирання каркасів (металіческого і пластикових), установка стійок, власників, полиць, кронштейнів та інших комплектуючих. Після цього зібрана конструкція фарбується, на неї наносяться фірмові логотипи і будь-яка інша, обрана клієнтом, інформація.

POS-матеріали постійно знаходяться на виду у потенційних покупців, а томуїх виготовлення і виробництво необхідно довіряти професіоналам з великим досвідом роботи.

← Штучне запліднення в... Відновлювальні косметичні... 
Автор: admin

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен