Головна : Новини

Переваги сухого корму для собак перед вологим

, 23:04
0 758
сухий корм для собак

Дуже часто у власників собак виникає питання: "Який корм краще — сухий чи вологий?". Думок тут є багато. А далі ми поговоримо про основні плюси першого варіанту. Ну а розповість нам про це співробітник інтернет-магазину http://zootovar.com.ua/, в якому безпосередньо можна купити корм для собак в Харкові за доступною ціною.

Основні плюси сухого корму для собак:

  • Сухий корм більш концентрований. У ньому міститься до 90 % сухої речовини та тільки 10 % вологи. Це говорить про те, що він більш економний. Купуючи такий корм, ви купуєте дев'яносто відсотків концентрованої їжі та не переплачуєте за воду.
  • Сухий корм економічний. Навіть при покупці дорого корму супер преміум-класу грошей витрачається все одно менше, ніж при харчуванні натуральною їжею або консервованими кормами. Варто зазначити, що коли ви купуєте сухий корм, дуже важливо читати, що написано на упаковці. Так крім вартості потрібно також дивитися на ступінь вологості харчування. Консервовані корми повинні містити в собі до вісімдесяти відсотків вологи. Це означає, що коли ви купуєте один кілограм корму, ви, по суті, купуєте лише двісті грамів сухої маси. А коли ви берете кілограм сухого корму, то ви купуєте дев'ятсот грамів сухої маси корму. Це говорить і те, що порівнюючи корми за вагою, сухий корм містить в собі в рази більше сухої маси корму, ніж простий консервований корм.
  • Сухі корми легко зберігаються. Їх зберігання дуже просте, бо вони містять в собі мінімум вологи. При сушінні гранул після екструзії кількість води скорочується, і з цієї причини в кормі залишається зовсім мало води, в якій можуть з'явитися мікроби або цвіль. Навіть після того, як упаковка відкрита, корм і раніше буде в хорошому стані. Він не зіпсується до тих пір, поки в нього не потрапить волога.
  • Завдяки сухому корму можна не обмежувати вихованця в їжі. За рахунок низького вмісту води він не псується, і якщо собака не доїла корм, то можна сміливо залишати його в мисці, і вона його з'їсть тоді, коли зголодніє.
  • Від сухого корму не страждають зуби. Завдяки хрустким гранулам зуби тварини отримують повноцінне механічне очищення від нальоту, який псує зуби. Згідно з дослідженнями, собаки, які їдять сухі корми, мають більш здорові та чисті зуби, ніж ті, що харчуються вологими кормами та консервами або домашньою їжею.
Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
5 (голосів: 2)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ