здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Коли може знадобиться консультація психолога

Листопад 26 2014

Як відомо, такі поняття, як характер, темперамент являются строго індивідуальними особливостями організму людини, прямими проявами його психіки. У свою чергу, дослідження показують, що вивчена частка психіки людини складає лише незначну частину від загального "обсягу". Тому, її реакції на зовнішні подразники не завжди передбачувані, а це, в свою чергу, означає, що людина далеконе завжди може виявитися психологічно готовим до певних умов, створеним ззовні. Саме таким чином у людини розвиваються різні комплекси, депресії, фобії та інші негативні адаптаційні прояви психіки. Залежно від якихось внутрішніх, морально-вольових характеристик, людина виявляється у різному ступені готовності до подобного моментам, і так само по-різному може з ними справлятися. У деяких випадках (можна навіть сказати, що не таких рідкісних), людині, для подолання подібних негативних явищ, буде потрібна допомога (консультація) професійного психолога. До речі, професійна. Підготовлений, досвідчений фахівець, як ніхто інший орієнтується у всіх тонкощахх ситуації, причини і характер прояву, а також можливі шляхи виходу з кризи. Психологічна консультація, є одним з видів психологічної допомоги, психотерапії. Головною метою консультацій у психолога є вирішення особистих психологічних проблем клієнта. Проблеми ці можуть носити абсолютно різний характер, наприклад, особистісний,емоційний, соціальний, професійний, побутової та інші). Як може стати зрозумілим з назви процедури (консультації), вона здійснюється шляхом спілкування психолога і клієнта. В процесі спілкування, яке має форму дискусійних бесід, створюється якийсь глибокий особистий контакт між психологом і його клієнтом. Вирішення проблем клієнта відбуваєтьсякомплексно: особисті бесіди гармонійно поєднуються з різними поведінковими, когнітивними (методи переконання і психологічних установок) методами, медикаментозною терапією. Оскільки психотерапія або консультація має досить широке поле дії, само собою виникає потреба в її класифікації. Основні критерії тут наступні:

- кількість одночасних клієнтів (індивідуальна, групова);
- завдання (пошук проблем, корекція проблем);
- роль (директивна, що не директивна);
- співвідношення з медициною (клінічна, Неклінічна).

← Переваги паперових... Aqua Mineral - косметика... 
Автор: admin

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен