здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Що таке коарктація аорти

Грудень 12 2014

організм людини, особливо на Сучасне етапі еволюційного процеса, являється Достатньо складаний з усіх точок зору системою, яка между тім, працює доволі злагоджено. Тім НЕ менше, людський організм, и по сей день вразливе до різніх хвороб. Ми з вами прекрасно Розуміємо, что будь-яка технічно складаний система (а наш організм и є такою системою) має Певний ресурс роботи, Який є комплексним Показники и покладів від сумарногпро ресурсу и стабільності роботи усіх підсістем. У випадка, коли один елемент дает збій, або й того гірше - наявний вихідний дефект, то проблем не унікнуті. У випадка з організмом людини, подібні вихідні дефекти назіваються вродженими вадамі. Найчастіше, дане словосполучень, Термін, вжівається, коли мова идет про генетично спровоковані, вроджені дефекти серцево-судінної системи, Наприклад,. Ця вада являє собою звуження поперечного перерізу аорти (в Чомусь схоже на пісочній годинник) i локалізується, найчастіше, дуктальній частіні аорти - перешійка, Який знаходится на проміжку между відгалуженнямі лівої підключічної артерії та нізхідної грудної аорти. Щоб Побачити всю картину того, что відбувається, звітність, чітко усвідомлюваті серйозність ціх термінів, та, дере за все, структуру та призначення аорти. Если поглянуті на неї з технічної точки зору, то це головний магістральній Трубопровід, а Наслідки спрічінені его звуженням, могут буті Достатньо серйозна и плачевно. У випадка Із аорти, подібне звуження Просвіту каналу судину может прізвесті до передчасної смерти. Як каже нам статистика, у Середньому люди з такою вадою дожівають десь до 35 років. Діагностика коарктації аорти нема віклікає Особливе труднощів. Для цього Використовують следующие методики:

  • візуальній огляд и заміри артеріального тиску (АТ) на верхніх и ніжніх кінцівках. При наявності коарктації, АТ на верхній кінцівках є добро вімірюванім и даже підвіщенім, тоді як на ніжніх может практично НЕ прослуховуватісь. Ті ж стосується и комплекції людини: у такому випадка людину з коарктацією буде вірізняті розвинено верхня частина тела и слабо розвинено нижня;
  • електро- і ехокардіографія;
  • Рентгенографія грудної Клітки;
  • МРТ грудної порожніні. Один з найбільш інформатівніх методів.

Що стосується лікування коарктаціїї, то Єдиним ефективного методом Усунення ваді є оперативніше втручання, Пожалуйста має на меті відалення (резекцію) ураженої ділянки. У Авторитети плане, вибір методики проведення операции буде залежаться від типу коарктації (довга чи коротка). Основними методами оперативного май питання є:

  • резекція стенозу з Наступний з ’ єднанням типом "кінець до кінця" (зшивання аорти);
  • резекція з Наступний імплантацією судинного протезу;
  • накладаном сінтетічної латки.
← Непревозойденний аромат... Університетська клініка... 
Автор: admin

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен