здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Університетська клініка Фрайбурга

Грудень 12 2014

Рівень розвитку будь-якого суспільства, нації, країни визначається, в першу чергу, рівнем розвитку медицини. Можна якко завгодно сперечатися з цього приводу, шукати причини по яких інші галузі можуть надавати першочергове вплив, але факт залишається фактом: суспільство, яке зуміло розвинути свою медичну галузь до такого рівня, коли можливо попередження та ефективне лікування найбільш небезпечних видів захворювань, можна вважати дійсно розвиненим . В світінемало прикладів того, як окремі нації домоглися приголомшливих результатів на цьому терені, але одна з них традиційно асоціюється у світі з найвищою якістю роботи, педантичністю, акуратністю (причому не тільки в медичній галузі). Ця нація і країна - Німеччина. Вона володіє одним з найбільш передових економічних, технічних, науковіх і, безумовно, медичних потенціалів в Європі та усьому світі. Медичні установи Німеччини володіють не тільки персоналом найвищої кваліфікації, але і найбільш передовим обладнанням. Однією з найбільш авторитетних клінік не тільки Німеччини, але й Європи вважається. У масштабах країни клініка міцно входить до лідируючої трійки за співвідношенням качество, забезпеченості, і авторитетності. У сучасному вигляді клініка почала вимальовуватися в 20-их роках минулого століття на базі існуючого тоді, університетського медцентру (на базі медичного факультету Університету Альберта Людвіга), який в свою чергу сформувався протягом ХIХ століття. У сучасному вигляді, в структурі клініки числиться 15 & ??nbsp; клінічних відділень (дитяча медицина, стоматологія, офтальмологія, загальна терапія, радіологія і т.п.) і 10 клінічних інститутів. При такій розвиненій структурі ця клініка володіє одним з найбільш потужних персоналів в країні, який включає, загалом, понад 10 тисяч осіб, серед яких налічується близько півтори тисячі дипломуванняих лікарів і до трьох тисяч медиків середньої ланки. Статистика показує, що за рік своєї роботи клініка може прийняти більше 64 тисяч пацієнтів на стаціонарі і більше 570 тисяч в амбулаторному порядку. Клініка позиціонується, як медичний заклад максимального профілю, тобто, таке, яке охоплює більшість напрямків і галузей медичніни. При такому величезному потенціалі, клініка є одним з провідних центрів освітнього і наукового профілю, базою для розробки передових методик лікування.

← Що таке коарктація аорти Медична діагностика в... 
Автор: admin

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен