Головна : Новини

Медична діагностика в Німеччині

, 10:57
0 852

Рівень розвитку будь-якої окремо взятої країни багато в чому пропределяется рівнем розвитку її медичної галузі, тобто контролювати і максимально швидко і адекватно реагувати на прояви хвороб, особливо складних. У процесі лікування величезну роль грає процес встановлення причин захворювання, стану хворого і прогностичного сценарію в кожному окремо взятому випадку. Весь цей комплекс мероприємств узагальнено прийнято називати діагностикою. Природно, діагностика є комплексним процесом, якому однаково важливі ролі грають, як особисті знання і підготовленість лікарського складу, так і технічна оснащеність медичних установ. Безумовно, кращими умовами в цьому плані мають спеціалізовані діагностичні центри в наиболее просунутих в плані медицини країнах. Одним з таких "духовних центрів" світової діагностики, безумовно, вважається Німеччина, яка в цьому плані володіє одним з найбільш потужних технічних і людських ресурсів у світі. Головною особливістю і перевагою, в будь-якому з спеціалізованих центрів, є їх максимальна адаптованістьь під кожен окремий випадок або комплекс проблемних питань. Розробка подібних методик та їх втілення не практикується стали можливими завдяки поєднанню таких основних складових:

  • багаторічний досвід, теоретичні та практичні напрацювання провідних фахівців у різних галузях медицини;
  • високий рівень розвитку сучасних технологій, зокрема медичного діагностичного обладнання. Це стало можливим завдяки розміщенню в Німеччині великих виробників науково-дослідного обладнання, зокрема підрозділу компанії Сіменс.

Програми діагностикиглибоко опрацьовані, з самої що ні на є німецькою педантичністю, і виділяються, по суті, в два окремі блоки: діагностичні програми для дорослих і для дітей. У дорослому програмі, в свою чергу, виділяють наступні, найбільш точні і затребувані комплексні методики діагностики:

  • стоматологічніая діагностика ротової порожнини (Dental-Check-Up);
  • комплексна діагностика організму (Express Check-Up);
  • ортопедична діагностика (Ortho-Fitness-Check, Revmo-Check);
  • гастроентерологічна діагностика шлунково-кишкового тракту (Gasrto Check);
  • кардіологічна експрес та повна діагностика   (Cardio-Check);
  • онкологічна діагностика стандартного і преміального профілю (Onko-Check).
Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ