здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Медична діагностика в Німеччині

Грудень 12 2014

Рівень розвитку будь-якої окремо взятої країни багато в чому пропределяется рівнем розвитку її медичної галузі, тобто контролювати і максимально швидко і адекватно реагувати на прояви хвороб, особливо складних. У процесі лікування величезну роль грає процес встановлення причин захворювання, стану хворого і прогностичного сценарію в кожному окремо взятому випадку. Весь цей комплекс мероприємств узагальнено прийнято називати діагностикою. Природно, діагностика є комплексним процесом, якому однаково важливі ролі грають, як особисті знання і підготовленість лікарського складу, так і технічна оснащеність медичних установ. Безумовно, кращими умовами в цьому плані мають спеціалізовані діагностичні центри в наиболее просунутих в плані медицини країнах. Одним з таких "духовних центрів" світової діагностики, безумовно, вважається Німеччина, яка в цьому плані володіє одним з найбільш потужних технічних і людських ресурсів у світі. Головною особливістю і перевагою, в будь-якому з спеціалізованих центрів, є їх максимальна адаптованістьь під кожен окремий випадок або комплекс проблемних питань. Розробка подібних методик та їх втілення не практикується стали можливими завдяки поєднанню таких основних складових:

  • багаторічний досвід, теоретичні та практичні напрацювання провідних фахівців у різних галузях медицини;
  • високий рівень розвитку сучасних технологій, зокрема медичного діагностичного обладнання. Це стало можливим завдяки розміщенню в Німеччині великих виробників науково-дослідного обладнання, зокрема підрозділу компанії Сіменс.

Програми діагностикиглибоко опрацьовані, з самої що ні на є німецькою педантичністю, і виділяються, по суті, в два окремі блоки: діагностичні програми для дорослих і для дітей. У дорослому програмі, в свою чергу, виділяють наступні, найбільш точні і затребувані комплексні методики діагностики:

  • стоматологічніая діагностика ротової порожнини (Dental-Check-Up);
  • комплексна діагностика організму (Express Check-Up);
  • ортопедична діагностика (Ortho-Fitness-Check, Revmo-Check);
  • гастроентерологічна діагностика шлунково-кишкового тракту (Gasrto Check);
  • кардіологічна експрес та повна діагностика   (Cardio-Check);
  • онкологічна діагностика стандартного і преміального профілю (Onko-Check).
← Університетська клініка... Хто у вас: хлопчик чи... 
Автор: admin

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен