здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Діагностика позаматкової вагітності

Грудень 14 2014

? Таким питанням у наш час задаються багато панянки, які в силу своєї поінформованості та вмінню зіставлетавлять факти, збираються відгородити себе від неприємних наслідків цієї аномалії. Справа в тому, що статистично, таке явище (або точніше буде сказати, ускладнення), як позаматкова вагітність трапляється, приблизно, у п'ятої частини вагітних жінок. При цьому перший місяць ця аномалія ніяк себе не виявляє, супроводжуючись аналогічними нормальному течень вагітності симптомами. А оскільки, ультразвукове дослідження тазової області є одним з найбільш інформативних і обов'язкових етапів перевірки стану плода, то питання це бачиться цілком закономірним. Відразу ж слід застерегти, що ультразвукове дослідження органів малого тазу, проведене при вагітності, буває різним, зоответственно, деталізація та достовірність результатів також бувають різними. Загальноприйнятий, вірніше традиційний, метод УЗД - це дослідження через передню стінку живота. Такий метод може визначити тільки симптоми можливої ??позаматкової вагітності (відсутність плодової яйцеклітини в призначеному для неї місці - матці, а також можливе велике количество рідини в очеревині). Набагато більш ефективним та інформативним методом в принципі є трансвагінальне УЗД, проведене шляхом введеніячувствітельного ультразвукового елемента в піхву. Такий спосіб дозволяє розташувати датчик в безпосередній близькості від об'єкту діагностики, а значить, дозволяє побачити проблему більш детально.

← Фарба для волосся Recital... Голковколювання від... 
Переглядів: 346
Автор: admin

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен