Головна : Новини

Стоматологічна допомога в Дніпропетровську

, 15:56
0 881

Клініка якісної стоматологічної допомоги для дорослих і діток "Студія усмішок" предоставляє якісне та доступне. Вона надає дуже високоякісне лікування всіх захворювань зубів, по самій новітньої технології, в тому числі, використовуючи іноземну практику. Клініка повністю виправдовуємо свою назву, адже рівень їх роботи, як фахівців стоматологів, з легкістю витримує порівняння з роботою художника або скульптора, будучи в певній мірі творчістю. Ця клініка - має широкий спектр послуг:

  1. Пародонтологія;
  2. Брекети;
  3. Коронки;
  4. Вініри.

Висока якість обслуговування, ідеальний і творчихий   підхід до дітей

Клініка "Студія усмішок" володіє прекрасним потенціалом не тільки в кадровому, але і технічному плані, оснащена найсучаснішим і передовим обладнанням. Персонал клініки постійно вдосконалює свою класифікацію на різних семінарах і майстер-класах. Найбільш затребуваною процедурою является хірургічне та естетичне втручання в зубний ряд. Під хірургічної стоматологією маються на увазі всі види лікування зубного ряду (в тому числі і видалення). До естетичної стоматології відносяться корекція прикусу, вирівнювання брекетами, відбілювання і т.п. "Студія усмішок" має прийнятні ціни на послуги і користується великою популярністью серед інших клінік. Приблизний цінник такий:

  • Пломба - 200-350 грн;
  • Пульпіт, періодонтит - 500-850 грн;
  • Металева коронка - від 240 грн;
  • Металокерамічна коронка – від 740 грн;
  • Металопластмасова коронка - 580грн;
  • Чищення зубів - від 380-550 грн.

Що стосується дитячого стоматолога цієї клініки, то тут працює лікар 1-ої категорії, так як діти потребують дуже безпечному лікуванні, щоб відвідування стоматолога не викликалоу дитини страх, а тільки залишалося задоволення, і якісне лікування. Всім, хто має проблему із зубами, слід відвідати "Студію усмішок", і залишитися задоволеним і здоровим. Будьте здорові!

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ