Головна : Новини

П'ять несподіваних фактів про БАДи

, 22:32
0 381

БАД або біологічно активна добавка & ndash ; це препарат номер один для всіх, хтохоче підвищити свій імунітет, зробити боротьбу із зайвою вагою і хронічними захворюваннями більш ефективною. Тим не менш, у багатьох споживачів виникають сумніви щодо « чесності » цих препаратів. Ми зібрали п'ять фактів про БАДи, які приємно здивують кожного!

« Налаштування » прорганизме на потрібний лад. Багато споживачів впевнені, що один прийом БАДа подарує їм здоров'я, довголіття і приголомшливі самопочуття. Насправді, щоб ваш організм зміг чинити опір вірусам і перемогти хронічні захворювання, потрібно, як мінімум 2-3 місяці. За цей час завдяки вживання БАДів ваш організм налаштовується на потрібний лад – знаходить здатність протистояти вірусам і інфекційних захворювань.

Запобіжні ні до чого . Сьогодні можна зустріти чимало негативних відгуків про БАДи багато сфокусовані на тому, що в основі БАДів речовини, які чинять негативний вплив на наш організм. Як ідуть дела насправді? Зверніть увагу, що рекомендовані людям з надмірною вагою, гіпертонікам, зі слабким імунітетом. Це три самих « незахищених » типу пацієнтів. Відбір препаратів для них трудомісткий процес. Але після прийому БАДів вони не відчувають ніякого дискомфорту. Це свідчить про те, що в основі БАДів висококласні компонуєенти, які абсолютно безпечні для здоров'я кожного з нас.

Консультація лікаря обов'язкова. БАДи — специфічні препарати. Перед їх прийомом консультація у лікаря обов'язкова, особливо пацієнтам з хронічними захворюваннями. Це – принциповий аспект.

Безконтрольний прийом БАДів призводить до порушення здоров'я . Незважаючи на всі позитивні характеристики БАДів, їх прийом слід контролювати і строго слідувати інструкції, інакше проблем зі здоров'ям вам не уникнути.

Головне – баланс . Прийом БАДів не варто поєднувати з визнаОлену групою лікарських препаратів. З якими саме? Ви дізнаєтеся після консультації у свого лікаря!

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ