здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Школа англійської мови Native English School

Січень 02 2015

Знання англійської мови в сучасному міре є не просто хорошим тоном або ознакою доброї освіти. Сьогодні це життєва необхідність, яка продиктована життєвими умовами світу. Інтернет зробив самий справжній прорив у плані взаємодії та комунікації між людьми в усьому світі, фактично зруйнувавши видимі кордони держав. Такий стан справ прямо зобов'язує допошуку шляхів взаєморозуміння, оскільки, як показує практика, співпрацювати доводиться громадянам абсолютно різних держав, культур, мовних сімей. Природно, найбільш ходовим для взаємодії є англійська мова, і це, незважаючи на те, що він не є найбільш поширеним за кількістю носіїв у світі (поступаючись за цим показателю китайському та іспанської). Він є ключовим на офіційному рівні, у сфері науки, освіти, економіки і т.д. Крім того, сьогодні він критично важливий для успішної кар'єри. Багатьом англійська мова дається досить важко і не тільки з причини складності самої мови, але і внаслідок неправильного, монотонного побудови процесу навчання.Вирішити це питання кардинально можливо в школі Native English School:. Тут кожне заняття - захоплюючий, імпровізований процес, який дозволить досягти необхідного результату протягом короткого проміжку часу. Заняття в школі характеризуються гнучким графіком, більш повним підходом до кожного учня. Крім того, абсолютна большинстпід викладачів Native English School - це фізичні носії англійської мови, що дозволяє оцінити реальну багатогранність мови в її практичному застосуванні.

← Спеціальний одяг в Іваново Центр репродукції доктора... 
Автор: admin

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен