Головна : Новини

Ортопедичні матраци та їх особливості

, 10:05
0 475

Все життя людини - це рух, постійне, але з регулярними зупинками для відновлення життєвих функцій организма, його енергетичного потенціалу. У житті людини, такими регулярними зупинками є сон. Якщо звернутися до статистики, то шляхом нескладних логічних умовиводів ми прийдемо до того, що людина, виявляється, спить приблизно третину свого життя. Весь цей період буде відрізнятися надійністю та ефективністю тільки тоді, коли під час снубуде забезпечена максимально природна поза, тобто всі хребці рівномірно розподіляться по довжині хребта, а міжхребетні диски на будуть ущемлені (тобто, перестануть виконувати роботу). Ну і логічно було б припустити, що ця сама поза в кінцевому підсумку залежить від того, на чому людина спить, тобто від конструкції ліжка або матраса.

Стандартні дивани та ватні матраци фізично не можуть реалізувати цей задум. Подібна можливість відкривається лише за умови використання ортопедичних матраців. До речі, придбати якісні ортопедичний матрац ви можете в інтернет-магазині:. Його конструкція повинна забезпечувати максимально горизонтальное положення тіла, а значить і хребта, незалежно від пози, в якій спить людина (на спині, на боці, на животі).

Сучасні ортопедичні матраци мають дві базові схеми виконання: на базі блоку пружин і на базі безпружинного наповнювача. Пружинні матраци, в свою чергу, можуть виготовлятися на основе залежного (всі пружини мають гнучку зв'язок між собою) або незалежного (кожна пружина знаходиться в окремому кишені і не перебуває в безпосередньому зв'язку з сусідніми) блоку. У разі виконання по безпружинною схемою, в якості наповнювача використовуються різні гнучкі матеріали - кокосова стружка, пінополіуретан, гель, латекс. Кожен з матеріали має свій ступінь жорсткості, що дозволяє вибрати відповідний матрац по д кожен конкретний випадок.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ