здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Ортопедичні матраци та їх особливості

Січень 15 2015

Все життя людини - це рух, постійне, але з регулярними зупинками для відновлення життєвих функцій организма, його енергетичного потенціалу. У житті людини, такими регулярними зупинками є сон. Якщо звернутися до статистики, то шляхом нескладних логічних умовиводів ми прийдемо до того, що людина, виявляється, спить приблизно третину свого життя. Весь цей період буде відрізнятися надійністю та ефективністю тільки тоді, коли під час снубуде забезпечена максимально природна поза, тобто всі хребці рівномірно розподіляться по довжині хребта, а міжхребетні диски на будуть ущемлені (тобто, перестануть виконувати роботу). Ну і логічно було б припустити, що ця сама поза в кінцевому підсумку залежить від того, на чому людина спить, тобто від конструкції ліжка або матраса.

Стандартні дивани та ватні матраци фізично не можуть реалізувати цей задум. Подібна можливість відкривається лише за умови використання ортопедичних матраців. До речі, придбати якісні ортопедичний матрац ви можете в інтернет-магазині:. Його конструкція повинна забезпечувати максимально горизонтальное положення тіла, а значить і хребта, незалежно від пози, в якій спить людина (на спині, на боці, на животі).

Сучасні ортопедичні матраци мають дві базові схеми виконання: на базі блоку пружин і на базі безпружинного наповнювача. Пружинні матраци, в свою чергу, можуть виготовлятися на основе залежного (всі пружини мають гнучку зв'язок між собою) або незалежного (кожна пружина знаходиться в окремому кишені і не перебуває в безпосередньому зв'язку з сусідніми) блоку. У разі виконання по безпружинною схемою, в якості наповнювача використовуються різні гнучкі матеріали - кокосова стружка, пінополіуретан, гель, латекс. Кожен з матеріали має свій ступінь жорсткості, що дозволяє вибрати відповідний матрац по д кожен конкретний випадок.

← Кур'єрська доставка квітів Де купити льодоходи за... 
Автор: admin

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен