Головна : Новини

Методи чищення зубів

, 00:40
0 870

Для попередження захворювань порожнини рота використовують безліч методів з профілактики та догляду. Чтоби зуби і ясна були здорові, необхідно приділяти увагу гігієні ротової порожнини не забуваючи робити регулярне чищення зубів, слизової оболонки, язика і ясен, використовувати флоси і зубні нитки, полоскати спеціальними рідинами. Більш детально про чисте зубів читайте тут:. При дотриманні нескладних і потрібних до дотримання правил по догляду, ризик заболеваний значно знижується, так як це запобіжить утворенню бактерій.

Бактеріальний наліт є першопричиною запалення ясен, розвитку каріозних порожнин. Потрібно приділяти особливу увагу жувальним поверхням зубів, міжзубних проміжків, ясенний бороздке. Зуби чистяться не менше як 2 рази на день.Чистити зуби потрібно вранці і перед сном. Після прийому їжі кожного разу потрібно видалити залишки їжі. Зубну щітку необхідно промити перед використанням. Не слід забувати про чищення мови. Існує кілька методів з чищення зубів і ротової порожнини. Метод Леонарда допомагає уникнути пошкоджень ясен. Метод Басса добре очищає пришийкову область моляров. Метод Фонеса застосовується при відсутності   захворювань пародонту.

Також існують ще кілька методів: Метод Розвівайтеся, Метод Сміта-Белла, Метод Стілмана, Метод Чартера, а також Стандартний метод чищення зубів Г.Н Пахомова. Не мало важливо з самого раннього віку привчити дітей чистити зуби. Імовірність заболеваній ротової порожнини у дітей знижується при правильному догляді й турботі батьків. Рекомендація чистити зуби один раз на день протягом 2 хвилин.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ