Головна : Новини

Екстракт личинок воскової молі

, 20:17
0 689

« Слабка імунна система & raquo ;, - ці слова звучать дуже часто і особливо проні актуальні тим, у кого є маленькі діти. Все б ми дуже хотіли ніколи не хворіти, не знати, що таке грип або ГРВІ, нежить або кашель, але, на жаль, не всі наші мрії здійснюються. Як правило, хворіють ті люди, у яких слабкий імунітет. До хвороб приводять постійні стреси, які не збалансоване харчування, довкілля та екологія.Щоб підняти свій імунітет існує багато різних способів: можна, звичайно, купувати дорогі препарати в аптеках, « запихати » в себе пачками вітаміни і кілограмами фрукти та овочі, можна, звичайно, на все махнути рукою і сказати: « Будь що буде! & raquo ;. Але є й інший спосіб для підвищення своєї імунної системи – це екстракт личинок воскової молі.

Бджолярі відмінно знають що воскова міль - це паразит і шкідник. Якщо у вулик потрапить воскова міль, то бджоли перестають лити мед, а матка не сіє яєць. Стільники з цього вулика можна викинути, і все через непримітного, сірого мітелка воскової молі (в народе- бджолиної вогнівки), потому що її личинки живляться воском і медом. Звичайно, бджоли борються з таким небезпечним і небажаним сусідом. Ще до настання темряви, бджолина охорона « вистачає і викидає метеликів з вулика & raquo ;, іноді їм вдається замурувати лялечок прополісом або з'їсти молодих гусениць при ремонті та очищення осередків, але вся проблема в тому, що після заходусонця захист вулика припиняється, все мирно засинають, а огневка впроваджується в стільники.

Але, на щастя, личинки воскової молі знайшли своє застосування при виготовленні настойки, яку застосовують у медицині. Настоянку приправляв приблизно так: свіжозібране личинки воскової молі заливають спиртом і настоюють. На певнійстадії виробництва личинки видаляють з естетичних міркувань. Залежно від кількості спирту залежить концентрація настоянки. До речі, якщо вам потрібна (honey-space.ru) ви можете її купити. Ця настоянка володіє дуже хорошими якостями і є ефективним засобом для лікування:

- дихальної системи (бронхіт, запалення легенів, туберкульоз);
- серцево - сосудочной системи (нормалізує артеріальний тиск);
- імунної системи.

Звичайно, настоянка з воскової молі це не супер ліки,   яке вилікує від усіх хвороб, але її застосування дозволить зміцнити ваш організм і змусити його чинити опір любим вірусам, до всього іншого, ця настоянка дуже допомагає при розладі, пов'язаному з віковими змінами в організмі чоловіків і жінок. Завдяки цій настоянці ви завжди будете почувати   себе добре. Будьте здорові!

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ