Головна : Новини

ТОП-5 причин, що викликають захворювання ШКТ

, 14:18
0 591

Світова статистика наводить плачевні результати: 50-60% дорослого населення Землі страждають від заболЕван шлунково-кишкового тракту (ШКТ). По великих містах ці дані ще більш тривожні: до 95% дорослого населення з тих чи інших причин страждають від хвороб системи травлення. Які ж причини викликають таке масове захворювання? &Nbsp;

  1. Втрата культури харчування. Незбалансований, що не регулярний прийомїжі, вживання шкідливих і небезпечних продуктів, алкоголю, переїдання на ніч.
  2. Різні інфекції, в тому числі і передаються статевим шляхом.
  3. Гіподинамія, низька фізична активність.
  4. Загальна екологічна ситуація на планеті Земля в місцях проживання людей.
  5. Життя в постійному нервовому напруженні, стреси.

Пройшовшись по цьому списку причин, кожна людина може вирішити для себе, залишатися йому в полоні цих причин або вирватися з них і сформувати своє життя таким чином, щоб виключити або мінімізувати хворобливі причини. Перш за все необхідно подбати про відновлення культури власного харчування: составіть перелік прийнятних продуктів, включити в свій робочий графік регулярні прийоми їжі, як обов'язковий елемент, (якщо не хочеться звертатися з цим питанням до лікарів).

Про профілактику інфекційних захворювань, здавалося б, усі знають з народження. Але знати і робити – різні дії! Мити руки перед їжеюі після відвідування туалету – прописна істина, але про неї забуває від 30 до 70% населення !!!  

Якщо є можливість пройти пару зупинок пішки, зробити це треба. Хоча б після роботи. У вихідний день покопатися на дачній ділянці або пограти у футбол чи волейбол з дитиною – не займає багато времені, але надає масу сил, бадьорості, позитиву.

Робота над усуненням екологічних причин здається недоступною. Але це тільки здається. Адже потрібно просто не викидати сміття на узбіччя з вікна автомобіля, залишити лісову галявину після пікніка в тому первозданному вигляді, який так захопив компанію перед початком праздника. І світ вже стане чистіше. &Nbsp;

Самостійно або за допомогою фахівців знизити психологічну напруженість не вийде в короткий термін, « гігієна душі » - Це тривалий процес, але працювати над цією причиною треба постійно, протягом усього життя.

У сучасній псіхотерапіі виділилося окремий напрямок - психосоматика, яке вивчає взаємозв'язок психологічних факторів і фізичного (тілесного) здоров'я людини. Дуже добре представлена ??інформація по   психосоматики   на сайті http://vmestovalidola.com. Для допитливих читачів, готових змінити свій спосіб життя і поліпшити здоров'я, на повом сайті доступно представлена ??інформація по конкретним захворюванням і психологічних причин, їх викликали. Чим раніше людина загляне всередину себе, тим більше шансів у нього прожити довге здорове життя.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ