Головна : Новини

Стоматологічна клініка "Петра"

, 13:32
0 471

Зубний біль — це одале з тих почуттів, яке піддає людину до болісних страждань і недосипання. І якщо, зіткнувшись з цією проблемою, вам не стає легше ні після   прикладання до хворого зуба тютюнової кіптяви, опію, скипидару або навіть полоскання його коньяком, то саме « Петра » &Mdash; одна з кращих стоматологічних поліклінік, яка поможе вам абсолютно недорого вирішити всі проблеми, пов'язані із захворюваннями порожнини рота. Тут завжди панує хороша атмосфера з усіма зручностями. Робочий персонал клініки складається з висококваліфікованих працівників, які цінують і поважають своїх пацієнтів і роблять все, щоб і дорослим, і дітям було максимально комфортно під час.

Тим не менш, в клініці притаманне сучасне обладнання, за допомогою якого всі процедури є абсолютно безболісними,   включаючи навіть і найскладніші. Крім того, « Петра » порадує вас новою акцією у вигляді знижки на професійну гігієну порожнини рота. Якщо в звичайній аптеці така процедура коштує близько 4700 руб., То саме в клініці « Петра » вам це обійдеться в два рази менше — 2350 руб. &Nbsp; Якщо ви зацікавлені в цьому питанні і хочете скористатися акцією, сміливо звертайтеся за номером (391) 272-16-46. Крім того, ви можете поставити безліч питань, на які спеціалісті клініки із задоволенням вам дадуть відповідь у телефонномурежимі.

Лікарі клініки завжди нададуть вам допомогу і будуть раді вашому візиту. Адреса клініки: вул. Карла Маркса 155-а. Таким чином, якщо вас мучить страшна зубна і ви не в силах більше терпіти - не втрачайте час і звертайтеся в стоматологічну клініку « Петра & raquo ;, де ви отримаєте професійну допомогу внайкоротші терміни.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ