Головна : Новини

Кидаємо курити разом зі спреєм Nicoin

, 14:00
0 556

Кинути палити, на жаль, - цене таке вже й просте для виконання бажання. І найцікавіше, що всі курці добре знають, що куріння дуже отруює їх організм. Нікотин і смоли можуть викликати ріст ракових клітин. Багато хто з курців, охочі кинути палити, пробували різні варіанти і методи розриву кільця залежності:

  • прийомрізних фармацевтичних препаратів (” чарівних таблеток ”);
  • нікотинові пластирі;
  • усілякі БАДи, що обіцяють блискавичний ефект;
  • магніти.

І жоден засіб не дало стійкого позитивного результату. З нашим відверто деструктивним способом життя створити якусь виразно позитивну динаміку досить складно. Вчені разом зі фахівцям розробили незвичайний спрей від куріння. Це. Працює цей спрей дуже просто: аерозоль потрапляє в організм через слизові оболонки і завдяки цьому в клітини надходять необхідні вещество.

Склад цього препарату:

  1. Ефірні масла (зміцнюють імунітет, пригнічують кашель);
  2. Нікотинова кислота (зменшує рівень холестерину, покращує кровотік, розширює судини);
  3. Листя звіробою (нормалізують ваш сон, заспокоюють,і адаптаційний період роблять більш м'яким і не помітним);
  4. Глід (піднімає настрій, тонус, дає ефект здоров'ю і настрою).

Після курсу застосування цього спрею, ви побачите відмінний результат: абсолютна безпека для здоров'я, прекрасне самопочуття і не поє бажання знову почати курити. Він дуже зручний цій спрей в побуті, маючи компактну маленьку форму, що дозволяє їм користуватися навіть на ходу. Дослідження показали, що повна відмова від куріння настане не раніше 21 дня його щоденного застосування. Всім, хто не може впоратися з цією залежністю, радимо спробувати цей спрей, і він вам поможет подолати всі перешкоди.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ