Головна : Новини

Що таке нефроптоз

, 14:07
0 600

На даний момент захворювань досить багато і правильно визначити вид і причину - повпро не так вже й просто, а ще вилікування призначити таке, щоб було воно ефективне.

Нефроптоз - це одне з распатроненних урологічних захворювань в медичній практиці. Нефроптоз вважається урологічної патологією, пов'язаною з високою рухливістю нирки, зі зміщенням її, як правило, вниз від нормального положення. Ця проблема в більшості випадків зустрічається у жінок. Нирка з області попереку зміщується в область живота і таза. Ця хвороба виникає у разі травми, носіння тягарів, зниження тонусу м'язів, стрімкої втрати маси тіла. Трапляється, що заняття спортом, можуть привести до розтягування зв'язкового апарату нирки (це стосується більшою мірою підпаростків). Що стосується дорослих, то їм також приносять шкоду великі фізичні навантаження.

Часто причиною розвитку нефроптоз є різка втрата ваги, виснаження жирової клітковини навколо нирки. Іноді після вагітності та пологів може з'явитися ця проблема. Протягом цієї патології супроводжуються опущеними нирки (постоянно тягне, ниє, ріже). Іноді бувають дуже інтенсивні за типом ниркової коліки. Можуть тривати від декількох хвилин до декількох годин. Буває таке, що біль віддає в пахову область, статеві органи, може супроводжуватися нудотою і блювотою.

Нефроптоз тягне за собою і деякі ускладнення, наприклад, пієлонефрит. Нефроптоз лікується консервативними методами: носіння бандажа, корсета, пояса. Рекомендовано відвідати санаторно-курортні комплекси. Найчастіше призначають у лікуванні спазмолитические, знеболюючі засоби. Також потрібно обмежити важкі фізичні навантаження. Рекомендують займатися при нефроптоз деякими фізичними вправами, підтримуючої гімнастикой.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ