здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Що таке аменорея

Лютий 19 2015

Життя будь-якої людини підкоряється в певній мірі базовим природним інстинктам. Напевно, головною з них є інстінкт продовження роду, який сприяє збереженню та примноженню популяції. Здійснення даного інстинкту, реалізація репродуктивної функції відбувається завдяки функціонуванню репродуктивної (статевий) системи людини. Як і будь-яка інша система організму, система репродукції має свої особливості функціонування, як у жінок, так і учоловіків, свої періоди розвитку. Якщо взяти, наприклад, жіночу статеву систему, то її розвиток і повноцінність протягом усього життя визначається таким механізмом, як менструації.

Це становить механізм у процесі реалізації жінкою своєї репродуктивної функції, наявність якого, припускає можливість осуществленія процесу зачаття плоду, тобто нормальне функціонування і спроможність репродуктивної функції жінки. Природно, як і в будь-якому іншому випадку, стосовно до будь-якої з систем організму, система репродукції схильна розвитку всіляких патологій, які в тому числі стають причинами збоїв протягом менструальних циклів.

Однією з подібних патологій, яка характеризується відсутністю менструацій протягом відразу декількох послідовних менструальних циклів, є. Вона є як самостійно розвивається патологією, нормальним станом організму в певний період (наприклад, під час вагітності), так і симптомомякогось іншого розвивається або поточного захворювання. Зокрема, розвиток аменореї може свідчити про наявність активних анатомічних, біохімічних, генетичних, фізіологічних, а також психічних змін чи порушень в організмі.

Існує наступна класифікація аменореи:

  • Істінная. Супроводжується різким порушенням гормональної функції яєчників, що виявляється в недовиробітку статевих гормонів і отже, у відсутності менструацій;
  • Хибна. Характеризується відсутністю кров'яних виділень з піхви при нормальному гормональному фоні. У цьому випадку, виділення скупчуються під піхве, матці або трубах;
  • Післяпологова або лактаційна. Характеризується відсутністю менструацій в період грудного вигодовування (від двох до трьох років після пологів);
  • Патологічна. Виділяють первинну (відсутність менструацій   до 14-16 років), вторинну (відсутність менструацій на протяженіі трьох і більше циклів, при нормальній ситуації перед цим) і етіотропну патології.
← Що таке нефроптоз Що таке аксіальна грижа  
Автор: admin

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен