здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Що таке аксіальна грижа

Лютий 19 2015

Наш організм являє собою досить складний комплекс органів і систем, кожна з яких мало того, що виконує свої критично важливі функции, так ще робить це, перебуваючи у певному, фізіологічно правильному чи нормальному положенні. Іншими словами, будь-яка з патологій, в результаті якої будь-який орган змінює своє звичне розташування або форму, прямо впливає не тільки на можливість і правильність виконання ним своїх функцій, а й надає подібний вплив на сусідні органи, які перебувають у безпосередньому тактильному контакті. Однією з найбільш поширених груп захворювань, що впливають на форму органів, є грижі, тобто випинання частини органу в область відповідальності інших органів і систем.

Зокрема, грижі, які проявляються в області діафрагми, пов'язані з тим, що некоториє з органів черевної порожнини (або їх частин) проходять (випинаються) в грудну порожнину крізь диафрагменное отвір. У медичній практиці подібні грижі прийнято називати хіатальная або грижами стравохідного отвору діафрагми. Даний патологічний ефект стає можливим завдяки наявності або розвитку дефектів у діафрагмі (додатковихотворів), які зміщують частина (як правило, кардиальную) шлунка в область грудної клітини. При цьому, аксіальна грижа, при якій зсув відбувається через природне диафрагменное отвір називається ковзної, а в разі проходження через дефектне отвір - параезофагіальной.

Може також з'явиться комбінірованний типу. Незважаючи на досить часті випадки виникнення, особливо у жіночої половини людства, дана патологія аж ніяк не є якимось рядовим або нешкідливим явищем. Як і інші типи гриж (міжхребетні, черевні, пахові), аксіальна хіатальная грижа має схильність до ущемлення, що може викликати вкрай небажанінаслідки. Ускладнюється ситуація ще й тим, що захворювання протікає практично безсимптомно до моменту обмеження. Розвиток даної патології відбувається в результаті ослаблення м'язової системи органів ШКТ. Подібний стан розвивається на тлі травм, операцій, серйозних захворювань і в процесі старіння організму.

Лікування, як і при інших типах гриж, може бути або консервативним (терапевтичним), або радикальним (хірургічним). Перший метод включає комплексний підхід з використанням препаратів, дієт і фізичної активності. У разі неефективності терапії та ризик розвитку утиску, проводять оперативне усунення проблеми.

← Що таке аменорея Що таке спортивне... 
Переглядів: 311
Автор: admin

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен