Головна : Новини

Що таке спортивне харчування

, 17:19
0 857

Будь-яка діяльність людини спрямована на досягнення определенного результату, а значить, вимагає дотримання цілого комплексу умов, які цьому сприяють (вірніше, навіть роблять його можливим). Будь-яка професійна діяльність, незалежно від свого роду, якщо вона повинна бути ефективною, вона повинна проводитися в точному дотриманні встановлених норм і правил, будь то приготування їжі, будівельникство будинку або заняття спортом. Ви не помилилися, для величезної кількості людей на нашій планеті, спорт є або професією, або більш ніж захопленням.

Природно, для досягнення високих результатів однієї лише фізичної підготовки мало. Необхідно створити умови, при яких організм буде вчасно восстанавливаться, насичуватися необхідними для виконання тих чи інших цілей поживними речовинами. У цьому якраз і полягає основне завдання спортивного харчування. Під цим поняттям можна і потрібно розуміти не тільки комплекс особливих харчових продуктів, а й систему їх вживання, яка б сприяла досягненню поставленої задачі. Вживання суперечкативного раціону направлено на оптимізацію та підвищення спортивних результатів (сили, витривалості і т. п.), а також здоров'я в цілому, зростання м'язової маси, нормалізацію обмінних процесів і т. д. До речі, можна в інтернет-магазині: sport-fb. ru.

Спортивне харчування не є окремим продуктом, а всього лише биологически активною добавкою до основного раціону. Його вживання пов'язано з існуванням, так званого, переломного моменту (стану, в якому подальший набір м'язової маси або спалювання жирових відкладень одними лише фізичними вправами не дає результату).

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ