здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411



 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Що таке спортивне харчування

Лютий 19 2015

Будь-яка діяльність людини спрямована на досягнення определенного результату, а значить, вимагає дотримання цілого комплексу умов, які цьому сприяють (вірніше, навіть роблять його можливим). Будь-яка професійна діяльність, незалежно від свого роду, якщо вона повинна бути ефективною, вона повинна проводитися в точному дотриманні встановлених норм і правил, будь то приготування їжі, будівельникство будинку або заняття спортом. Ви не помилилися, для величезної кількості людей на нашій планеті, спорт є або професією, або більш ніж захопленням.

Природно, для досягнення високих результатів однієї лише фізичної підготовки мало. Необхідно створити умови, при яких організм буде вчасно восстанавливаться, насичуватися необхідними для виконання тих чи інших цілей поживними речовинами. У цьому якраз і полягає основне завдання спортивного харчування. Під цим поняттям можна і потрібно розуміти не тільки комплекс особливих харчових продуктів, а й систему їх вживання, яка б сприяла досягненню поставленої задачі. Вживання суперечкативного раціону направлено на оптимізацію та підвищення спортивних результатів (сили, витривалості і т. п.), а також здоров'я в цілому, зростання м'язової маси, нормалізацію обмінних процесів і т. д. До речі, можна в інтернет-магазині: sport-fb. ru.

Спортивне харчування не є окремим продуктом, а всього лише биологически активною добавкою до основного раціону. Його вживання пов'язано з існуванням, так званого, переломного моменту (стану, в якому подальший набір м'язової маси або спалювання жирових відкладень одними лише фізичними вправами не дає результату).

← Що таке аксіальна грижа Заробіток на СМС... 
Автор: admin

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен