Головна : Новини

Особливості вибору саженцов

, 09:38
0 560

Ні одне тисячоліття не обходилось без роботи на землі, а значіт і без посадки. Як кажуть народні повір'я, народилася людина, виріс, створив сім'ю - значить потрібно обов'язково посадити дерево. Без дерев і садів, наше життя не була б такою барвистою і красивою. Любити і садити дерева з самих саджанців - це вже мати в душі покликання. Садівництво вважається найулюбленішим і доброю справою всіх господарів.

Квітучий і запашний сад, не тільки задоволення і краса, а й ще і годувальник. Щоб зробити боєздатним свій сад - вам потрібно починати з правильного вибору саджанців. Маючи великий вибір саджанців, у вас є шанс свій сад зробити різноманітним від плодово-ягідних дерев і до чагарників. Це дуже кропітка і качественная робота - розводити і доглядати за саджанцями. До речі, ви можете в інтернет-магазині "Добродар". На сьогоднішній день, вибір цього продукту дуже широкий. Яблуні, персики, абрикоси, вишні, черешні. Також ціла колекція малини та ожини, смородини, агрусу, горобини, ліщини. Але існує головна категорія вибору саджанця:

- саджанець повинен бути товстий, і мати здорову кору;
- коренева система потужна, без всяких пошкоджень, без хвороби і гнилі;
- саджанці повинні бути щеплені, так як вони сильніші і витривалі;
- якщо саджанець старше 2 років, то його краще купувати в контейнері, і перевіряти їх укорінення потягнувши за стовбур.

Якщо ви хочете, щоб ваш майбутній сад служив вам довгий час, купуйте саджанці тільки у перевірених розплідників, що дійсно свідчить про те, що вони якісні. І пам'ятайте завжди: чим більше у вашому саду дерев, тим багатшою ваш внутрішній світ.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ