Головна : Новини

Багажники шведської компанії THULE

, 16:09
0 604

Продукція дуже відомої шведської фірми, яка випускає багажники майжедля всіх марок автомобілів, затребувана як жодна інша. До речі, в Москва є офіційний дилер THULE:, який реалізує оригінальну. Багажники, виготовлені цією фірмою,   мають деякі переваги: ??

1. Дуже легкий монтаж.
2. Надійність і якісність.

Аджене секрет, що ця компанія на ринку не так давно, а завоювала прекрасний авторитет серед автомобілістів. У фірми, яка виробляє цю продукцію, є можливість визначити кожній машині зручний, багатофункціональний і сучасний багажник. Ці багажники можуть перевозити і витримати велике навантаження. Будматеріали у великій кількості, різніспортивні важкі деталі. Справжнє європейська якість кожного автолюбителя залишить обов'язково задоволеним без самих найменших помилок. Великою перевагою цих багажників буде:

- перш ніж вони дійдуть до покупця, вони пройдуть спеціальну відповідну програму тестування;
- не потребує якихось-або спеціальних знаннях для монтажу або кріплення, все дуже дохідливо і просто;
- мають особливу систему китів, яка дає можливість кріпити на дах будь-якого автомобіля. Але при цьому, забезпечується точне і щільне примикання до багажника або до поверхні;
- систему замикання під ключ мають всі моделі, що застерігає від масових дораж і надає більше захисту.

Безпекою та якістю займаються самі перевірені сервісні центри компанії. Тестується продукція за найсучаснішою технологією. А найголовніше, що це тестування включає дослідження на корозію, аналіз хімічного впливу вихлопних газів і стійкість до вібрації.Термін придатності повністю відповідає всім вимогам міжнародної Організації.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ