Переклад тексту

google перекладач

Онлайн перекладач Google тексту і веб сторінок.

Що таке Перекладач Google?

Перекладач Google - це безкоштовна служба переказів, що надає миттєві перекази з використанням 57 різних мов. Вона може перекладати слова, пропозиції та веб-сторінки з будь-якого і на кожній з підтримуваних мов. За допомогою Перекладача Google ми сподіваємося зробити інформацію повсюдно доступною і корисною незалежно від того, якою мовою вона створена.

Як працює ця служба?
Коли Перекладач Google створює переклад, він шукає шаблони в сотнях мільйонів документів, щоб надати вам найкращий переклад. При виявленні шаблонів у документах, уже перекладених людьми, Перекладач Google може робити інтелектуальні припущення для вибору відповідного перекладу. Процес пошуку шаблонів у великих обсягах тексту називається "статистичним машинним перекладом". Оскільки переклади виконуються комп'ютерами, не всі їх результати будуть ідеальними. Чим більше використовується переведених людьми документів, які Перекладач Google може аналізувати певною мовою, тим краще буде якість перекладу. Саме тому точність перекладу на різних мовах іноді відрізняється.

Коментарі

avatar наська - 25 Вересень 2012, 13:46

У мене багато роботи

avatar Мирослава - 3 Жовтень 2012, 21:34

Професія юриста - це, перш за все, величезний рівень відповідальності. У руках фахівця іноді долі людей, підприємств і навіть держав. І, не дивлячись на те, що з кожним роком число абітурієнтів, що бажають здобути цю професію, стає все більше, кваліфікованих і умілих співробітників з них виходить не так-то багато. Ризики професії: У професії юриста немало позитивних моментів. В першу чергу, це, звичайно, можливість «перетворити світ», зробити його кращим, безпечнішим. Багатьом фахівцям це приносить моральне задоволення. Проте слід пам'ятати, що боротьба за справу не завжди завершується перемогою. Більш того, кожен юрист перебуває під невсипущим контролем вищих інстанцій, громадських організацій, журналістів. І кожна помилка може коштувати дуже дорого.

avatar мирослава - 3 Жовтень 2012, 21:37

Шляхи здобуття професії: Отримати професію юриста сьогодні зовсім не складно. Головне - мати до цього справжнє покликання і бути готовим до довготривалої та наполегливої праці. На сьогодні у багатьох ВУЗах є юридична спеціальність. В Україні мода на професію юриста прийшла трохи більше десяти років тому, і в короткий термін вона завоювала скажену популярність. Тисячі молодих людей штурмували пороги юридичних факультетів в надії надалі мати стабільний високий дохід і престижну роботу. Минув час і тепер можна вже з більшою упевненістю констатувати обґрунтованість подібних надій. Професіонали в юридичній сфері затребувані в різних напрямах бізнесу. Прийнявши рішення присвятити себе юриспруденції, постарайтеся відповісти на одне важливе запитання: юристом в якій сфері ви хочете стати? Можливо, ви здивуєтеся, але є безліч спеціальностей, які можуть зробити одного знавця закону абсолютно несхожим на іншого. Одними з найпоширеніших вважаються податкові юристи, корпоративні, банківські, юристи із захисту інтелектуальної власності, які спеціалізуються на нерухомості та інші. Більше того, кваліфіковані юридичні кадри потрібні в крупних страхових компаніях, ріелторських фірмах, консалтингу, спеціалізованих правових ЗМІ тощо.

avatar мирослава - 3 Жовтень 2012, 21:38

Як ми вже писали, назвати себе юристами можуть люди, що володіють абсолютно різними професіями: це і слідчі, і прокурори, і помічники прокурорів, і адвокати, і співробітники міліції, судді загальних і арбітражних судів. Зрозуміло, навчальні програми вузів для перерахованих професійних груп значно відрізняються. Для одних, окрім загальних юридичних знань, важливі предмети, що стосуються того напряму, в якому вони планують працювати. Інші повинні до дрібниць знатися на правових і правозахисних питаннях, а ось, наприклад, іноземну мову їм знати не обов'язково. Варто відзначити, що, здобувши освіту у вузі чисто юридичної спрямованості і не бажаючи робити кар'єру в правоохоронних органах (адвокатура, міліція, нотаріат), вам доведеться докласти масу зусиль для того, щоб влаштуватися на роботу в іншій сфері. Ви будете вимушені шукати можливість здобути додаткову освіту і набиратися досвіду, на що буде потрібно час і гроші. Вивчаючи, окрім юридичних і інші предмети, ви зможете знайти собі застосування не лише в правовій, але і в господарській сфері. На який би вид діяльності ви не звертали увагу, вам як майбутньому юристові потрібно мати знання, що стосуються усіх областей права. Згідно з професійним довідником про зміст праці юриста список обов'язкових дисциплін включає наступні: тлумачення і застосування законів, забезпечення законності в діяльності державних органів, підприємств, установ, посадових осіб і громадян, розслідування і встановлення фактів правопорушень, визначення міри відповідальності і покарання винних, надання населенню юридичної допомоги. Щоб повністю відповідати професійному рівню, юрист повинен знати Конституцію України (а часто і закони інших країн), а ще чинне законодавство, цивільне, трудове, кримінальне, фінансове і адміністративне право, а також методи криміналістики, психологію, логіку, основи економіки, організації праці, виробництва і управління. Відзначимо, що все перелічене стосується лише основних базових знань. Окрім навчання, головне, на що слід звернути увагу - вміння спілкуватися з людьми! Саме робота з людьми в роботі юриста є основним обов'язком. Професія юриста відкриє перед вами ті сторони людського буття, які невідомі іншим. Не секрет, що більшість співгромадян схильна сприймати юриста як доктора, в якого завжди знайдуться ліки від проблем, які їх турбують. І пам'ятаєте, краще мати глибокі знання з однієї спеціалізації, аніж поверхневі з інших. Для того, щоб стати класним юристом, недостатньо здобути освіту. Необхідний досвід, який напрацьовується роками. Що більше у вас практики, то дорожче ви вартуєте як спеціаліст.

avatar Nadia - 6 Грудень 2012, 19:23

Protection of Enviroment in Ukraine 1.is paid much attention to. 2.the worsening of the ecological situation has been closely linked to the Chernobyl explosion

avatar Оксана - 2 Квітень 2013, 18:31

Serveying is one of the oldest art practiced by a man.

avatar максим - 1 Жовтень 2013, 21:23

GET 8 OR MORE SECONDS OF BACK WHEELIE ALTOGETHER TO WIN GRIM REAPER

avatar марія - 10 Грудень 2013, 13:25

Моя сім'я - це затишний куточок, де можна розповісти все. Мої батьки – най кращі в світі. Я люблю свою маму.Мій тато дуже хороша людина і він не відказує мені ні вчому. Може іноді мені і здається, що вони не праві, але проходить час, і я розумію, що це я була неправа. Мої мама і тато завжди можуть допомогти мені, підтримати і заспокоїти. Вони часто цілують мене . Я хочу, щоб батьки завжди були зі мною. У мене є також брат його звати Васька йому 14 він дуже любити грати футбол.Васька може мене виручити в любі ситуаці і за те я його дуже люблю.Моя сім’я найкраща в світі!

avatar аліна - 10 Березень 2014, 20:39

Wien

avatar volodymyr - 21 Березень 2014, 13:31

Experience the sexy scent Outspoken by Fergie with body lotion infused with the scent of iced berry, ultra-feminine florals and racy black leather.

avatar yulia - 11 Вересень 2014, 18:36

Привіт) мене звати Юлія,і сьогодні я хочу розказати про мою сім'ю) Моя сім'я велика:мама,тато,я,брати,сестрички,бабуся і дідусь,і т.д. Мою маму звати Галина. Їй 52 роки,і вона в мене весела людина,з гарним почуттям гумору. Також у моєї мами красиві голубі очі,звісно і в мене голубі очі) Моя мама пенсіонер,і вона дуже полюбляє квіти=) В нас на подвір'ї дуже багато квітів. Мого тата звати Михайло,йому 53 роки,він працює оператором в дитячому садочку. Тобто,дивиться за тим,щоб дітки зимою не замерзи. У мого татуся блакитні очі,він часто їздить до бабусі і дідуся,які живуть в селі. У мене є сестричка Ліля,ми з нею народилися одного дня,ми двійня з нею) вона зараз навчається в Острозі,Рівненська обл.. Я дуже за нею сумую,так як більшість свого часу літом і зимою ми проводимо двоє.Часто з нею ходимо гуляти,купатися, разом ходимо на ринок купувати різні речі. а тепер про мене: мені вже 18 років, і я маю великі плани на майбутнє,але поки не розповідатиму про них. Я займаюся спортом:футбол,баскетбол,біг. Улюбленим футболістом є

avatar Katya - 17 Листопад 2014, 17:29

Smith O.K. Bill. As a secretary you ought to know certain things about banking. Bill That's what I want. I hope to make my career in banking. Smith And what bank services are you familiar with Bill Oh, let me see. I am familiar with checking and savings accounts, safety deposit boxes, insurance and things like that. Smith It is something. Bill But I don't have a clear idea of the services which banks offer to business. Smith O.K. Let's discuss it then. In fact it is more directly concerned with what passes over my desk. Bill I think businesses come to the banks for loans. Smith You are right. Banks make loans to corporations, to organizations, individuals and to small companies. For this service, we always charge interest. Bill But how can a bank decide whether a business should receive a loan. Smith First of all we request a financial statement. It shows what the company has in inventory, accounts receivable and other assets and liabilities. Profit and loss statement shows the company's income and expenses. Bill In other words you look over the financial situation of a business. Smith Exactly. If the company is eligible for a loan, it may choose a long-term loan or a short-term loan. Bill I see. And how much interest does the bank charge on these loans Smith It can be different. We have so-called prime-rate, that is the lowest interest rate available at the particular time. Only preferred customers can have it. Bill Who decides on prime-rate then Smith Major lending banks do. Bill Oh, I must know that. And very often I hear the term "a line of credit". I have a vague idea what it is. Smith A line of credit is the maximum amount of money that a company can borrow from a bank. This top amount of customer's credit is based on the profits and earnings of a business. Bill Well. Then it is very important to have a good line of credit, isn't it Smith Sure. A bank also issues letters of credit. Such letter says that its holder can borrow up a certain sum of money. Or a bank can also issue a letter of credit for a person who goes to the other country where another bank is involved. Then there is the credit reference letter which recommends a company to its suppliers, and well - I could go on all morning. Bill Thank you. It's very useful information. Smith O.K. We can pass on to a more complicated subject. That is tax service.

avatar Катя - 17 Листопад 2014, 17:29

Smith O.K. Bill. As a secretary you ought to know certain things about banking. Bill That's what I want. I hope to make my career in banking. Smith And what bank services are you familiar with Bill Oh, let me see. I am familiar with checking and savings accounts, safety deposit boxes, insurance and things like that. Smith It is something. Bill But I don't have a clear idea of the services which banks offer to business. Smith O.K. Let's discuss it then. In fact it is more directly concerned with what passes over my desk. Bill I think businesses come to the banks for loans. Smith You are right. Banks make loans to corporations, to organizations, individuals and to small companies. For this service, we always charge interest. Bill But how can a bank decide whether a business should receive a loan. Smith First of all we request a financial statement. It shows what the company has in inventory, accounts receivable and other assets and liabilities. Profit and loss statement shows the company's income and expenses. Bill In other words you look over the financial situation of a business. Smith Exactly. If the company is eligible for a loan, it may choose a long-term loan or a short-term loan. Bill I see. And how much interest does the bank charge on these loans Smith It can be different. We have so-called prime-rate, that is the lowest interest rate available at the particular time. Only preferred customers can have it. Bill Who decides on prime-rate then Smith Major lending banks do. Bill Oh, I must know that. And very often I hear the term "a line of credit". I have a vague idea what it is. Smith A line of credit is the maximum amount of money that a company can borrow from a bank. This top amount of customer's credit is based on the profits and earnings of a business. Bill Well. Then it is very important to have a good line of credit, isn't it Smith Sure. A bank also issues letters of credit. Such letter says that its holder can borrow up a certain sum of money. Or a bank can also issue a letter of credit for a person who goes to the other country where another bank is involved. Then there is the credit reference letter which recommends a company to its suppliers, and well - I could go on all morning. Bill Thank you. It's very useful information. Smith O.K. We can pass on to a more complicated subject. That is tax service.

avatar олеся - 28 Листопад 2015, 16:32

private-sector auditors on behalf of the entity) will be based on: ~~ • the entity's strategy documents and annual audit programmes; •the selection procedure, terms of reference, presentation of the audit report and follow-up by the entity regarding the other auditors;

avatar Тетяна - 25 Жовтень 2017, 09:21

Leave feedback

ВВЕРХ