здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Презентація компанії Артлайф

7 ФАКТІВ ПРО КОМПАНІЮ АРТЛАЙФ, ЯКІ ПОВИНЕН ЗНАТИ КОЖЕН. 

Почавши в 1997 році з малого підприємства, Артлайф виріс у велику корпорацію.

Компанія займає лідируючі позиції в своїй галузі і впевнено дивиться в майбутнє. 

Артлайф - це потужна, незалежна Компанія.
В її структуру входить ціла група підприємств і підрозділів, які дозволяють охопити повний цикл виробництва, починаючи від розробки ідеї продукту до упаковки.

Артлайф - це Компанія, яка пишається бездоганною якістю продукції.
Гарантом її ефективності і незмінної якості виступає система менеджменту якості, сертифікована за міжнародними стандартами ISO 9001:2000 та ISO 22000:2005. Компанія має фармліцензію, вся продукція сертифікована. Умови виробництва відповідають вимогам міжнародного стандарту GMP.

Артлайф - це авторитетне підприємство і провідні спеціалісти галузі.
Вклад Компанії в розвиток індустрії харчування неоціненний. Саме Компанія Артлайф стояла біля витоків розвитку ринку біологічно активних добавок в Росії. Президент-засновник Компанії - доктор технічних наук, академік Міжнародної Академії натуральних продуктів та біотехнологій, віцепрезидент Асоціації російських розробників і виробників БАД, кавалер ордена Карла Ренборга «За внесок у розвиток мережевого маркетингу», професор кафедри біотехнології, товарознавства та управління якістю Кемеровського технологічного інституту харчової промисловості. Віце-президент Компанії з науки та виробництва - автор практично всіх рецептур Артлайф, кандидат технічних наук, доцент кафедри біотехнологій, товарознавства та управління якістю Кемеровського технологічного інституту харчової промисловості. Як наукових консультантів в Компанії працюють висококваліфіковані лікарі - фахівці в області біохімії, фармакології, онкології, дієтології, косметології.

Артлайф - наукомістке й інноваційне підприємство.
Розробка і випуск нових продуктів, спрямованих на поліпшення здоров'я та якості життя споживача, вимагають великого досвіду і знань у різних областях науки. З перших років роботи Компанія взяла курс на розвиток унікальних технологій та високий рівень якості продукції. Для успішної реалізації цих завдань Артлайф активно співпрацює з кафедрою біотехнології, товарознавства та управління якістю Кемеровського технологічного інституту харчової промисловості. Спільна робота вчених і фахівців Компанії зробила можливим створення справді унікальних, високоефективних, конкурентоспроможних та затребуваних продуктів для здоров'я, а також пошук перспективних технологій і впровадження їх у виробництво. Щорічно на базі підприємства захищаються декілька кандидатських і, як мінімум, одна докторська дисертація, випущено більше 150 статей і підручників, якими користуються фахівці в області здорового харчування всіх рівнів: від студентів до академіків. 

Артлайф - це відома й престижна Компанія.
Щорічно Артлайф успішно бере участь в різних російських і міжнародних виставках, форумах, симпозіумах. Успіхи Компанії відзначені найпрестижнішими нагородами.

Артлайф
- це потужна мережа Партнерів, що ефективно працює в Росії та інших країнах.
Географія Артлайф охоплює більше 250-ти міст Росії, України, Казахстану, Киргизії, Узбекистану, Латвії, Німеччини, Індії а також інших країн ближнього і далекого зарубіжжя.

← Контакти Знайомтесь - Арт Лайф! 
Переглядів : 6265

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен