Презентація компанії Артлайф

7 ФАКТІВ ПРО КОМПАНІЮ АРТЛАЙФ, ЯКІ ПОВИНЕН ЗНАТИ КОЖЕН. 

Почавши в 1997 році з малого підприємства, Артлайф виріс у велику корпорацію.

Компанія займає лідируючі позиції в своїй галузі і впевнено дивиться в майбутнє. 

Артлайф - це потужна, незалежна Компанія.
В її структуру входить ціла група підприємств і підрозділів, які дозволяють охопити повний цикл виробництва, починаючи від розробки ідеї продукту до упаковки.

Артлайф - це Компанія, яка пишається бездоганною якістю продукції.
Гарантом її ефективності і незмінної якості виступає система менеджменту якості, сертифікована за міжнародними стандартами ISO 9001:2000 та ISO 22000:2005. Компанія має фармліцензію, вся продукція сертифікована. Умови виробництва відповідають вимогам міжнародного стандарту GMP.

Артлайф - це авторитетне підприємство і провідні спеціалісти галузі.
Вклад Компанії в розвиток індустрії харчування неоціненний. Саме Компанія Артлайф стояла біля витоків розвитку ринку біологічно активних добавок в Росії. Президент-засновник Компанії - доктор технічних наук, академік Міжнародної Академії натуральних продуктів та біотехнологій, віцепрезидент Асоціації російських розробників і виробників БАД, кавалер ордена Карла Ренборга «За внесок у розвиток мережевого маркетингу», професор кафедри біотехнології, товарознавства та управління якістю Кемеровського технологічного інституту харчової промисловості. Віце-президент Компанії з науки та виробництва - автор практично всіх рецептур Артлайф, кандидат технічних наук, доцент кафедри біотехнологій, товарознавства та управління якістю Кемеровського технологічного інституту харчової промисловості. Як наукових консультантів в Компанії працюють висококваліфіковані лікарі - фахівці в області біохімії, фармакології, онкології, дієтології, косметології.

Артлайф - наукомістке й інноваційне підприємство.
Розробка і випуск нових продуктів, спрямованих на поліпшення здоров'я та якості життя споживача, вимагають великого досвіду і знань у різних областях науки. З перших років роботи Компанія взяла курс на розвиток унікальних технологій та високий рівень якості продукції. Для успішної реалізації цих завдань Артлайф активно співпрацює з кафедрою біотехнології, товарознавства та управління якістю Кемеровського технологічного інституту харчової промисловості. Спільна робота вчених і фахівців Компанії зробила можливим створення справді унікальних, високоефективних, конкурентоспроможних та затребуваних продуктів для здоров'я, а також пошук перспективних технологій і впровадження їх у виробництво. Щорічно на базі підприємства захищаються декілька кандидатських і, як мінімум, одна докторська дисертація, випущено більше 150 статей і підручників, якими користуються фахівці в області здорового харчування всіх рівнів: від студентів до академіків. 

Артлайф - це відома й престижна Компанія.
Щорічно Артлайф успішно бере участь в різних російських і міжнародних виставках, форумах, симпозіумах. Успіхи Компанії відзначені найпрестижнішими нагородами.

Артлайф
- це потужна мережа Партнерів, що ефективно працює в Росії та інших країнах.
Географія Артлайф охоплює більше 250-ти міст Росії, України, Казахстану, Киргизії, Узбекистану, Латвії, Німеччини, Індії а також інших країн ближнього і далекого зарубіжжя.

Коментарі

ВВЕРХ