здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Знайомтесь - Арт Лайф!

Наш організм - це досконала система, він має дивовижні здібності компенсаторні Однак навіть його резерви не нескінченні ... Стреси стали нормою нашого життя. Екологічні проблеми і вживання оброблених рафінованих продуктів призвели до того, що тільки їжею, навіть самої здорової і раціональної, неможливо забезпечити потреби організму у вітамінах, амінокислотах, мінералах, макро-і мікроелементи. Внаслідок цих дій знижуються адаптаційні можливості нашого організму, а значить, якість і тривалість нашого життя. Щоб зберегти здоров'я на довгі роки, потрібно знати, як це зробити. У наш час є величезна кількість різних методів і засобів, що дозволяють підтримувати організм людини. І не останню роль у цьому відіграють комплекси біологічно активних речовин. У США і Японії, де біоактивні комплекси вже стали нормою життя (їх вживають практично 90% населення), середня тривалість життя зросла до 78 років У Росії ж тривалість життя сьогодні в середньому на 15 років менше ... Серед безлічі вітчизняних і зарубіжних виробників біологічно активних добавок Компанія Артлайф виділяється комплексним підходом до виробництва продукції. Він поміщений в поєднанні високої технологічної оснащеності, використанні останніх науково-медичних досягнень і прагненні поєднати їх з традиційними знаннями народної медицини. Основоположним принципом філософії Компанії Артлайф є просування на ринок найбільш передових рецептур біологічно активних комплексів, ефективність яких підтверджена ретельними науковими дослідженнями.

Продукція Компанії Артлайф - це надійний і доступний спосіб досягнення будь-яких цілей, тому що вона дає кожному можливість бути здоровим, а це запорука впевненості в завтрашньому дні, успіху і процвітання.

Область діяльності Компанії Артлайф - розробка, впровадження та виробництво:
• біологічно активних добавок до їжі:
• продуктів харчування, збагачених біологічно активними добавками.
• косметичної продукції та засобів гігієни порожнини рота;
• субстанцій для харчової промисловості;
• твердих желатинових капсул;
• полімерної упаковки;
• лікарських засобів.

← Презентація компанії... Продукція компанії Арт Лайф 
Переглядів : 4206

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен