Продукція компанії Арт Лайф

Комплекси системної дії
Людський організм має високі адаптаційними можливостями за умови функціональної повноцінності всіх основних регулюючих систем. Вона можлива тільки в присутності всіх макро і мікронутрієнтів, необхідних ДЛЯ підтримки і відновлення клітинних мембран і ферментів. Особливе значення має підтримка ресурсів організму б умовах неспецифічних процесів при фізичних і психологічних навантаженнях, воспалеііі, порушенні живильної підтримки органів і тканин.
Комплекси системної дії від Компанії Аотлайф - це комплекси, що забезпечують підтримку функціональної активності всіх органів, своєчасне відновлення тканин, клітинних мембран, внутрішньоклітинних феоментов. До їх складу входять речовини, що лежать в основі нормального функціонування регуляторних систем, і слідові-тельно, всього організму.

Фітогелі
Фітогелі - це інноваційний продукт Компанії Артлайф. В їх основі лежить поєднання багатого досвіду народної медицини, наукових знань і передових технологій виробництва.
Фітогелі представляють собою вилучення з комплексу рослин, що об'єднуються загальної біологічної роллю і єдиним напрямком впливу на функції організму. Купажні рослинні екстракти на полисахаридной основі не тільки надають загальнозміцнюючу дію, але і дозволяють швидко, цілеспрямовано і ефективно реагувати на проблеми організму. Причина високої швидкості біологічного ефекту фітогелей - в їх унікальній формі. Активні речовини купажних екстрактів (вітаміни, інші біоактивні молекули, мінерали) знаходяться в розчиненої формі, потрапляючи в шлунок, миттєво починають всмоктуватися і через 15 хвилин від початку всмоктування потрапляють в кровотік.
Гелева форма робить продукт зручним у застосуванні: не потрібен запивати фітогелі водою, а ефект від прийому досягається швидше, ніж при вживанні таблеток або капсул. Фітогелі зручно брати з собою в подорож, тримати під рукою на випадок екстрених проблем зі здоров'ям. Крім того, оздоровлення за допомогою індивідуальної програми застосування фітогелей - це клінічно підтверджений ефективний спосіб профілактики загострення наявних хронічних захворювань. Дані проведених досліджень переконливо свідчать на користь застосування фітогелей Артлайф як для усунення різних порушень в роботі органів і систем, так і для профілактики їх виникнення. Фітогелі придатні для вживання курсами, виняток становить лише «Седагель». Щадна, яка не має побічних ефектів дозування дозволяє сформувати індивідуальний за тривалістю курс прийому в залежності від вираженості патологічного стану. Особливо важливо це властивість фітогелей для людей з аліментарно-залежними захворюваннями, для яких корекція раціону і присутність у ньому ряду біологічно активних речовин - головна складова високої якості життя.

Симптом-гелі
Є стану організму, які виникають раптово, не поєднуються з нормальною професійною діяльністю, вибивають зі звичного ритму життя. Якщо вчасно не вжити заходів протидії, такі стани здатні спровокувати серйозні порушення життєво важливих функцій організму.
Для того, щоб контролювати непередбачені проблеми зі здоров'ям, необхідна швидка симптоматична допомога, для надання якої призначені нові продукти від Артлайф - Симптом-гелі.

Узвари
Рослини і витяги з них здавна служили джерелом активних речовин, благотворно впливають на здоров'я. Народна медицина має широкий арсенал засобів рослинного походження, призначених для допомоги організму при різних патологічних станах. Багато рослин мають досить різнобічним спектром те-рапевтіческого дії. Їх активні речовини здатні надавати системний вплив на організм, забезпечуючи багатостороннє комплексне, регулюючу дію.
Традиційні рецепти народної медицини фахівці Компанії Арт-лайф зробили зручними та легкими у застосуванні. Узвар - це старовинне російська назва напою на основі екстрактів трав і плодово-ягідного соку Узвар зберігають всі корисні речовини рослинного походження, легко дозуються і по праву називаються напоями здоров'я.
Різні за інгредіентному наповненню, узвари дозволяють доповнити коригувальну дію біоактивних комплексів відповідної спрямованості.

Елітні біологічно активні комплекси
Продукти елітної серії - це єдність змісту і форми. У них вишукано з'єднане багатогранне дію перевірених часом активних компонентів, подарованих самою природою, з класичною елегантністю форми.
Сучасні технологічні можливості і високий науковий потенціал Компанії Артлайф дозволив створити продукт, який здійснює біологічний ефект на клітинному рівні. Технологія, реалізована при створенні біоактивних комплексів елітної серії, забезпечує взаємодію біомолекул діючих речовин безпосередньо з клітинами організму, формуючи здоров'я на рівні організації та регулювання найважливіших процесів життєдіяльності.

Кожен продукт елітної серії - це поєднання двох взаємодоповнюючих комплексів:
• Гутта ВІВА - наносорбент нового покоління - який готує організм до максимального засвоєння активних речовин.
• УНІКАЛЬНИЙ БІОЛОГІЧНО АКТИВНИЙ КОМПЛЕКС у формі каркасної таблетки.

Каркасна таблетка основного біоактивного комплексу має властивість заданого і пролонгованого вивільнення активних речовин, проте її каркас не є їх інертним носієм, як у випадку каркасною фармацевтичної таблетки Каркас містить унікальний антиоксидантний комплекс «Ціфрол-5». Унікальність комплексу «Ціфрол-5» в том. що одні його речовини миттєво вступають в реакцію з вільними радикалами і утворюють неактивні сполуки Інші компоненти комплексу вступають в реакцію вже з цими сполуками, приймаючи на себе вільний радикал і відновлюючи перший антиоксидантну речовина Таке ланцюгове реагування збільшує період дії «Ціфрола-5» у кілька разів в порівнянні з кожним із його компонентів. Цей унікальний антиоксидантний комплекс невипадково покладений в основу елітної серії продуктів Артлайф, призначених для підтримки правильного енергетичного обміну, а також бездоганного функціонування серця та нервової системи. Саме вільні радікапи, на думку вчених, входять до числа чинників, що провокують основні порушення роботи цих систем організму

Н & В control
Словосполучення «обмін речовин» по-нятно кожному. Проте в повсякденному житті це словосполучення найчастіше згадується у зв'язку із захворюваннями ендокринної природи. А разом з тим за цими двома словами прихований глибокий зміст: обмінні процеси забезпечують саме життя. У цих словах - і рівень життєвих процесів в організмі, і самопочуття, і активність мислення, і зовнішні ознаки.
Одним з неприємних наслідків порушення обміну речовин є надмірна вага. Надлишок маси тіла не закладено природою як норми і є модифікується фактором ризику в розвитку багатьох соціально значущих захворювань.
Сучасні розробки в галузі дієтології та нутриціології лягли в основу нової програми для нормалізації обміну речовин при надмірній масі тіла «Н & В control».

Коментарі

ВВЕРХ